Emirates’e digital reklam ödülü

Travel&Leisure kategorisinde yalnızca havayolu sektörünün değil

18.10.2007 - 14:33 | MediaCat

Londra’da düzenlenen Medya Kampanya Ödülleri 2007, Travel&Leisure kategorisinde yalnızca havayolu sektörünün değil dünyanın her köşesinden gelen değişik sektörlerin yarıştığı kıran kırana bir rekabet yaşandı. Google, Lastminute.com gibi önemli şirketleri bu yarışta geride bırakan Emirates ödülün sahibi oldu.

Emirates ödülü uçak içi eğlence sistemi olan ice’ın “Time Will Fly”ın promosyonu ile kazandı. Ödül kazanan promosyon www.timewillfly.com’dan izlenebiliyor. Bu siteyi ziyaret edenler ice sistemini keşfedebilir ve filmler, oyunlar ve müziklerle büyülenmiş yolcu videoların yanı sıra uçuş anından seçilmiş eğlenceli, hızlandırılmış videoları da görebilirler.

Bu kampanya Mayıs 2006 ile Mart 2007 tarihleri arasında Amerika, Orta Doğu, İngiltere ve Avustralya’da gösterildi.

Şu anda “ice” sistemi Emirates yolcularına sinema, müzik, televizyon, oyundan oluşan ve İngilizce, Arapça, Hintçe, Urduca, Çince, Japonca ve diğer dillerdeki programlar ile 600’ün üzerinde kanal sunuyor. Yeni “ice” dijital geniş ekran daha fazla film, TV ve 100’ün üzerinde oyun imkanı sunuyor. MY USB ve MY PLAYLIST bu sistemin iki yeni özelliği. My USB; yolcuların pdf dosyalarını ve resimlerini uçuş sırasında kişisel ekranlarında görebilmelerini sağlıyor. My Playlist ile ise yolcular 10,000 eser arasından kendi müzik listesini oluşturabiliyor.

Dünyanın en hızlı büyüyen havayolu şirketi olan Emirates, en karlı 3, en büyük 20 havayolu şirketi arasında yer alıyor. Dünyanın en genç filolarından birine sahip olan ve toplam 59 ülkede 93 noktaya uçan Emirates Havayolları, İstanbul – Dubai arasında her gün 427 kişilik Boeing 777-300 tipi uçaklar ile uçuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.