44. Altın Portakal Film Festivali için cam piramitin dış yüzeyi giydirildi

Bu yıl 44’üncüsü yapılacak olan Altın Portakal Film Festivali için Cam Piramit’in dış yüzeyine giydirme

18.10.2007 - 12:00 | MediaCat

Bu yıl 44’üncüsü yapılacak olan Altın Portakal Film Festivali için Cam Piramit’in dış yüzeyine giydirme yapılıyor. Görünüm reklam’ın hazırladığı dijital baskıları dağcılar yerleştirdi.

Real’in ana sponsorluğunda, TÜRSAK ile AKSAV’ın işbirliği ve Başbakanlık Tanıtım Fonu ile T.C. Kültür Bakanlığı’nın desteğiyle Antalya Altın Portakal Film Festivali, sadece zengin film programı, Berlin , Venedik ve Cannes gibi dünyanın diğer önemli film festivallerin standartlarını yakalayan ödül miktarları, ihtişamlı davetleri ve sinema sektöründen dünyaca ünlü misafirleri ile değil, Türk erkek ve kadın oyuncularını uluslararası standartlarda ağırlamak için başlattığı uygulamalarla da festivali uluslararası seviyeye çekmeyi başarıyor.

MAC, dünyada başarıyla gerçekleştirdiği ‘Ödül Töreni Makyaj Sponsorluğu’ uygulamasını, bu yıl ilk defa Türkiye’de 44. Antalya Altın Portakal Film Festivali için yapıyor.

Festivali’in gala ve davetlerine katılacak olan Ceyda Düvenci, Meltem Cumbul, Özgü Namal, Demet Akbağ, Demet Evgar, Azra Akın , Nurgül Yeşilçay, Naz Elmas gibi ünlü isimlerin makyajı, MAC tarafından yapılacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.