Elinden her iş gelir: Baba PC

Inteli Baba PC'ye karşı.

08.06.2016 - 11:09 | Arzu Nilay Kocasu

Elinden her iş gelir: Baba PC

Büyük kardeşin eskiyen eşyalarını küçük kardeşe vermek âdettendir. Ancak teknoloji, tasarruf kültürüne mahal vermeyecek bir hızla gelişirken, tek bir ürünün farklı kişiler arasında dolaşması bir yana tek bir kişiye bile ancak belirli bir süreliğine hizmet verebildiği malumunuz.

Öte yandan, kültürel gecikme icabı, çoğu durumda reflekslerimiz teknolojinin gerisinde kalabilir ve kendimizi eski dizüstü bilgisayarımızı oğlumuza verirken bulabiliriz. Hal böyle olunca oğlumuz, bir ecdada nesiller boyu hizmet etmek üzere tasarlanmamış kısa ömürlü bu aletin işlevini layıkıyla yerine getirememesi nedeniyle elinde bir bilgisayar olmasına rağmen bilgisayarsızlıktan mustarip olabilir.

Oğlumuz yeterince şanslıysa YouTuber Orkun Işıtmak eve gelip ona yeni bir dizüstü bilgisayar verecektir elbette. Aksi türlü, Intel Core işlemcili HP dizüstü bilgisayarlara bir göz atmak için TeknoSA’ya gitmekte yarar var.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.