Efes Pilsen’den 40. yıla özel reklam filmi

Efes Pilsen'in 40. yıla özel çektiği yeni reklam filmi sinemalarda izleyicilerle buluşuyor...

28.05.2009 - 15:24 | MediaCat

Efes Pilsen, 40. yaşını coşkuyla kutluyor. Efes Pilsen’in 40. yıla özel çektiği yeni reklam filmi sinemalarda izleyicilerle buluşuyor. Lowe İstanbul tarafından çekilen reklam filminde, Efes Pilsen’in yıllardır hayatımızda yer aldığı ve bizi bizden iyi tanıyan bir arkadaşımız gibi olduğu vurgusu yapılıyor.

Hayatın içinde yaşanan eğlenceli durumları, hayatın içindeki çelişkileri ve ilginçlikleri işleyen filmde hayatın sürprizlerle dolu olduğu anlatıyor.

Uzun ve keyifli bir ön hazırlık döneminin ardından çekimi başlayan filmin yönetmenliğini, çektiği reklam filmlerinin yanı sıra G.O.R.A, Sınav, Vizontele gibi sinema filmleriyle de tanınan Ömer Faruk Sorak üstlendi.

Eğlenceli ve enerjik kurgusuyla dikkat çeken ve 35 mm film tekniği kullanılan reklam filmi çekimleri 7 farklı mekanda ve 3 günde gerçekleşti. Oyuncu seçiminin titizlikle yapıldığı reklam filminde 100 kadar oyuncu ve geniş bir prodüksiyon ekibi görev yaptı. Efes Pilsen ekibi, Lowe İstanbul ve Böcek Yapım’ın uyumlu çalışma sürecinin ardından film beyaz perdede izleyicisiyle buluşuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.