Efe Rakı masaüstünüzde dansöz oynatıyor

Rakı dünyasına getirdiği ilklerle adından sıkça söz ettiren Efe Alkollü İçecekler, yine ilginç bir projeyle rakıseverleri keyiflendirmeye devam ediyor.

12.12.2007 - 14:30 | MediaCat

Rakı dünyasına getirdiği ilklerle adından sıkça söz ettiren Efe Alkollü İçecekler, yine ilginç bir projeyle rakıseverleri keyiflendirmeye devam ediyor.

Efe Rakı, rakı muhabbetlerinin vazgeçilmezi, dansözü www.caloynasin.com ile masaüstünüze getiriyor. Dünyada çok az örneği bulunan ve Türkiye’de bir ilk olan bu oyun, sesle kontrol edilebiliyor. Efe severlerin alkışları bu defa bir dansözün ritmini yakalamaya çalışıyor. Üstelik bu kez dansöze, tuşlara vurarak ya da alkışlayarak eşlik etmenin, izleme zevki dışında başka ödülleri de var. Dansözün kıvrak ritmine ayak uydurmayı başaranlar, hem ekranda süpriz bir dans izliyor hem de eğlenceli hediyeler kazanma şansı elde ediyor.

Bu oyunda dans eden oryantal, sıradan biri değil. O, geçtiğimiz yaz dünyaca ünlü şarkıcı Sting ile karşılıklı dans eden Nuran Sultan. Dansöz filmindeki başarılı performansı ile dikkatleri çeken oryantal, Sean Connery, David Copperfield, Roman Abramoviç, Hint Kralı gibi ünlü isimler için düzenlenen özel partilerde de dans etmişti.

Şimdi, www.caloynasin.com’da rakı severler için dans eden Nuran Sultan; birinciye LCD ekran televizyon ve Play Station 3, ikinciye Play Station 3, üçüncüye PSP kazandırıyor. En yüksek puanı alan ilk 20 kişi ise Nuran Sultan’ın özel partisine katılma hakkı kazanıyor.

Rabarba Reklam Ajansı tarafından uygulanan oyun 3 Aralık 2007-18 Ocak 2008 tarihleri arasında kendine güvenen yarışmacıları bekliyor olacak.