Ebru Şallı, kendini ütü zanneden çamaşır makinesini tanıttı

Sağlıklı yaşama verdiği önemle bilinen Ebru Şallı, LG Electronics’in "Sağlığınızı Düşünen Ürünler Koleksiyonu"nun tanıtımını yaptı...

13.03.2009 - 17:48 | MediaCat

Sağlıklı yaşama verdiği önemle bilinen Ebru Şallı, LG Electronics’in “Sağlığınızı Düşünen Ürünler Koleksiyonu”nun tanıtımını yaptı. Buzdolabında yeşil çay teknolojisinin kullanıldığını öğrenen Ebru Şallı şaşkınlığını gizleyemedi.

Geniş ürün yelpazesiyle hayatı kolaylaştıran ve güzelleştiren LG Electronics, “Sağlığınızı Düşünen Ürünler Koleksiyonu”nu tanıtım toplantısını, ünlü manken ve program yapımcısı Ebru Şallı’nın katılımıyla gerçekleştirdi. Bu koleksiyonda yeşil çay teknolojisini buzdolabına taşıyan LG, bu yolla sebze ve meyvelerin daha uzun süre taze kalmasını sağlıyor. Kendini ütü zanneden buharlı çamaşır makinesi giysilerin daha az kırışmasını sağlıyor. SolarDom fırın çok hızlı pişirme özelliği ile enerji ve zaman tasarrufu sağlıyor, buharlı pişirme özelliği ise yiyeceklerin vitaminlerini kaybetmesini önlüyor. LG elektrik süpürgesi de özel filtresi, tozları sıkıştırma özelliği ve antibakteriyel kaplaması sayesinde alerjenlere karşı koruyor.

Yeşil çay teknolojisinin buzdolabında kullanılmasına hayret eden Ebru Şallı “Ben yeşil çayı çok severim. Her gün 2-3 fincan mutlaka tüketirim. Programımda da izleyicilerime şiddetle tavsiye ediyorum. Ama şimdi buzdolabında kullanıldığını öğrenince çok şaşırdım. Sebze ve meyvelerin ömrünü uzatıyormuş yeşil çay teknolojisi. Mükemmel bir buluş” diye konuştu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.