MediaCat

Durex tavsiye ediyor: Işıkları kapatın!

Marka, Earth Hour için hazır.

Durex tavsiye ediyor: Işıkları kapatın!

2004 yılında WWF Avustralya‘nın o dönem birlikte çalıştığı Leo Burnett Sydney ekibiyle ‘Avustralyalıları iklim değişikliği konusunda harekete geçirecek bir etkinlik’ tasarlamak üzere bir araya geldiği ilk toplantı, ilki 2007 yılında Sydney’de gerçekleştirilen ve daha sonra tüm dünyadan birçok ülkeye yayılan Earth Hour etkinliğinin fitilini ateşlemişti. 2007’den bu yana her yıl Mart ayının son günlerinde ‘kutlanan’ Earth Hour’ın 2014’teki tarihi ise 29 Mart.

Önümüzdeki Cumartesi günü katılımcı ülkelerin yerel saatleri ile 20.30 ile 21.30 arasında gerçekleştirilecek olan etkinlik için kondom markası Durex etkinliğin ruhuna uygun bir hashtag’le kullanıcılarını bir saat boyunca ışıkları ve elektronik cihazları kapatmaya davet ediyor. #TURNOFFTOTURNON hashtag’iyle ilişkiler dâhil günlük yaşamın her anına etki eden akıllı telefonlar, tabletler ve tüm diğer elektronik cihazların en azından Earth Hour boyunca tüketicilerin arasına girmesini engellemek isteyen marka etkinliğe özel uygulaması için bir de reklam filmi yayınladı.

Kaynak: Design Taxi

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.