Dünyanın en güçlü fontu

G7 Zirvesi öncesinde TBWA\ISTANBUL'dan bir sosyal sorumluluk projesi.

07.06.2018 - 14:31 | MediaCat

Dünyanın en güçlü fontu

Bu yıl 44’üncüsü 8 – 9 Haziran tarihleri arasında Kanada’da Quebec eyaletinin La Malbaie şehrinde gerçekleştirilecek olan G7 Zirvesi’nde farkındalık yaratmak amacı ile TBWA\ISTANBUL, Hayata Destek Derneği’yle işbirliğine giderek bir sosyal sorumluluk projesi başlattı.

Zirveye katılacak olan liderlerin imzalarının dünyanın en güçlü imzaları ve dünyayı değiştirecek imzalar olduğuna inanan ajans, sorunların sadece görüşülmesinin yetersiz kalacağı ve sorunlara yönelik çözümlerin de bulunması gerektiğini G7 liderlerine bildirme niyetiyle liderlerin imzalarındaki harflerden, “dünyanın en güçlü fontu”nu yarattı.

Dünyanın en güçlü fontu kullanılarak oluşturulan talepler; kısa videolar, posterler, gönderiler ve Kanada’da açıkhava reklamları ile iletilmeye başlandı.

Themostpowerfulfont.com adresini ziyaret edenler, değişmesini istedikleri konular hakkındaki taleplerini dünyanın en güçlü fontu aracılığıyla G7 liderlerine iletebilecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.