Dünya İşleri’ne 3 yeni müşteri

Dünya İşleri İletişim Ajansı müşteri portföyüne 3 yeni müşteri dahil etti...

21.04.2010 - 00:00 | MediaCat

Dünya İşleri İletişim Ajansı müşteri portföyüne 3 yeni müşteri dahil etti.

Ajans, Nisan ayı itibariyle GTT Lojistik’in düzenli PR çalışmalarını, Abdica İlaç’ın kreatif çalışmalarını ve TÜSİD’İN uluslararası organizasyonunu yürütmeye başladı.

Dünya İşleri İletişim Ajansı’nın düzenli PR hizmeti vermeye başladığı GTT Lojistik, 2005 yılından bu yana uluslar arası lojistik faaliyetlerini pazar ve kalite anlayışını geliştirerek sürdürmektedir. Abdi İbrahim İlaç’ın yan kuruluşu olan Abdica İlaç, İlaç, sağlık ve bakım ürünleri, kozmetik sanayiine hammadde üretimi ve ithalatı yapmaktadır. Dünya İşleri İletişim Ajansı, Abdi İbrahim’in yeni firması olan Abdica’nın, ilaç konsept çalışmaları ve hekim organizasyonlarını organize etmek üzere anlaşmış bulunmaktadır. Dünya İşleri ekibi ayrıca 1991 yılında kurulan TÜSİD’in ( Türkiye Endüstriyel Mutfak, Çamaşırhane, Servis ve İkram Ekipmanları Sanayicileri ve İşadamları Derneği) EFCEM ile ortaklaşa gerçekleştireceği uluslar arası etkinliğin de tüm organizasyonunu sağlamak üzere çalışmalarına başlamıştır.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.