Pazarlamanın Efendileri bu konferansta

Bu sene sekizincisi düzenlenecek olan MediaCat Marketing Forum 2010, 30 Kasım 2010 tarihinde sekizinci kez kapılarını açıyor...

21.04.2010 - 00:00 | MediaCat

Bu sene sekizincisi düzenlenecek olan MediaCat Marketing Forum 2010, 30 Kasım 2010 tarihinde sekizinci kez kapılarını açıyor. Four Seasons Bosphorus Otel’de gerçekleştirilecek konferansta, reklâm ve pazarlama dünyasının dünyadaki ve Türkiye’deki önemli isimleri bir araya gelecek. 

MediaCat Marketing Forum’un bu seneki önemli konuşmacıları arasında Al Ries ve Laura Ries yer alıyor. Al Ries, efsanevi bir pazarlama stratejisti ve pazarlama üzerine çok satan 11 kitabın (Positioning, Marketing Warfare, Focus , The 22 Immutable Laws of Branding, , The Fall of Advertising & the Rise of PR ve War in the Boardroom) yazarı.

Al Ries’ın MediaCat Kitapları arasında yer alan, Türkçeye çevrilmiş bazı eserleri şöyle: Marka Yaratmanın 22 Kuralı  (The 22 Immutable Laws of Branding) ,  Yönetim Odasında Savaş,  (War in the Boardroom)  Focus Şirketinizin Geleceği Buna Bağlı (Focus).  Markaların Evrimi İş Hayatında Ayakta Kalmanın Doğal Yasaları,  İnternet’te Marka Yaratmanın 11 Değişmez Kuralı, Pazarlamanın 22 Kuralı ( Al Rise& Jack Trout )

Advertising Age dergisinde konumlandırma çağının geldiğini anlatan ve sektörde ses getiren üç bölümlük makalenin yazarlarından bir tanesi olan Al Ries aynı zamanda Advertising Age dergisinin geçen sene hazırlamış olduğu 75 en önemli reklam dönüm noktalarından bir tanesi olarak adlandırıldı. Association of Industrial Advertisers derneğinin başkanlığını yapan Ries aynı zamanda derneğin gerçekleştirmiş olduğu Andy Awards’un da yönetim kurulu başkanlığını yaptı.

Al Ries’ın kitaplarından olan “The Fall of Advertising & the Rise of PR” pazarlama dünyasında çok büyük yankı uyandırdı. Kitap hem The Wall Street Journal’ın hem de Business Week’in en çok satan kitaplar listesine girdi. 1994 yılında New York’ta kızı Laura Ries ile beraber Ries & Ries şirketinin kuran ve ortağı olan Al Ries şu anda Adage.com ve Riesreport.com’da köşe yazarı olarak yazılarını yayınlamakta.

Sektörün önde gelen pazarlama stratejistlerinden ve sık sık televizyon programlarına konuk olan Laura Ries, 1994 yılından itibaren dünyanın önde gelen konumlandırma uzmanlarından biri olan babası Al Ries ile beraber kurdukları danışmanlık şirketinde Fortune 500 şirketlerine danışmanlık hizmeti veriyor. Laura, Fox News, Fox Business, CNBC, CNN ve Headline News ABC, CBS, PBS gibi televizyon kanallarına pazar analisti olarak konuk olmakta. Nortgwestern Universitesini en yüksek dereceyle bitiren Laura Ries babası Al Ries ile beraber toplam beş adet kitap yazdı (The 22 Immutable Laws of Branding, The 11 Immutable Laws of Internet Branding, The Fall of Advertising & the Rise of PR, The Origin of Brands ve War in the Boardroom). Kitaplarına ek olarak Laura RiesPieces adında popüler bir blogu bulunmakta.

MediaCat Marketing Forum 2010 hakkında daha detaylı bilgi www.mci.com.tr adresinden alınabiliyor. 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.