MediaCat

Dünya Göz’e “En başarılı sosyal medya kampanyası” ödülü

Amerikan Oftalmoloji Akademisi’nin Chicago’da düzenlediği Katarakt ve Refraktif Cerrahi Kongresi bünyesinde Dünyagöz, AMO University tarafından “En başarılı sosyal medya kampanyası” dalında dünya birinciliği ödülüne layık görüldü.

Dünya Göz’e “En başarılı sosyal medya kampanyası” ödülü

Amerikan Oftalmoloji Akademisi’nin Chicago’da düzenlediği Katarakt ve Refraktif Cerrahi Kongresi bünyesinde Dünyagöz, AMO University tarafından "En başarılı sosyal medya kampanyası" dalında dünya birinciliği ödülüne layık görüldü.

Ödül alan sosyal medya kampanyası, Dünyagöz tarafından 2011 yılında Facebook üzerinden lazer tedavilerinde teknolojinin ve hasta seçiminin önemini vurgulamak amacıyla düzenlendi. "Bakışını Değiştir" kampanyası dünya genelinde 54 farklı ülkeden  katılan 500 ‘ün üzerinde sosyal medya kampanyası arasında ilk sıraya oturdu.

“Bakışını Değiştir” uygulamasında yarışmaya katılan kullanıcılar, lazer tedavisi olmaya neden ihtiyaç duyduklarının hikayesini anlattılar. Hikayeler, Facebook kullanıcıları arasında oylamaya açıldı ve 3 ay boyunca devam eden yarışmada her ay en çok beğeni alan hikaye sahibine 1000€ ödül çeki verildi. Tüm katılımcı ve oylama yapanlara Dünyagöz Hastanesi tarafından "Lazer tedavisi olmaya karar verirken dikkat edilmesi gerekenler ve teknolojinin önemi " konulu ücretsiz bilgilendirmeler yapıldı.

 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.