MediaCat

Dünden bugüne Brand Week Istanbul

Bu yıl beşincisi düzenlenecek Brand Week Istanbul’da geride kalan dört yılın satır başlarını hatırlayalım.

Dünden bugüne Brand Week Istanbul

Türkiye pazarlama ve iletişim endüstrisini dünyanın en yaratıcı isimleri, fikirleri ve işleriyle buluşturmayı hedefleyen Brand Week Istanbul, bu sene yine kapsamlı bir organizasyonla 6-10 Kasım’da beşinci kez gerçekleşecek.

İstanbul’u, sahip olduğu büyük potansiyelle bir yaratıcılık üssü olarak konumlandırmak isteyen Brand Week Istanbul, fikirleri ve markalarıyla değişim yaratmak isteyenlere ilham vermeyi amaçlıyor.

İlk olarak 2013 yılında gerçekleşen Brand Week Istanbul’da geride kalan dört yılın satır başlarını birlikte hatırlayalım…

2013

Dünden bugüne Brand Week Istanbul
John Grant

Hikâyesine 2013 yılında Çırağan Sarayı’nda başlayan organizasyon, pazarlama ve marka dünyasındaki profesyonellerin büyük ilgisiyle karşılandı. Brand Week Istanbul, henüz ilk yılında Felix Baumgartner, John Grant ve Al Ries gibi isimlerle katılımcılarına ilham verdi. Etkinliğe 7 bin 500’den fazla kişi katıldı, organizasyon kapsamında üç ödül töreni düzenlendi.

2014

Dünden bugüne Brand Week Istanbul
Martha Stewart

Bir sonraki yıl 12 ülkeden 58 konuşmacı ve 9 bine yakın katılımcıya ev sahipliği yapan organizasyon bu kez Martha Stewart, Sir John Hegarty, David Aaker gibi alanında ikon isimlerle vizyonunu daha da geliştirdi.

2015

Dünden bugüne Brand Week Istanbul
Robert Cialdini

Organizasyon 2015’te de bir önceki yılın üzerine koyarak büyümeye devam etti. 144 konuşmacısı ve 15 bine yakın katılımcısıyla; ödül törenleri, sergileri, kitap imzaları ve sektörün beklentilerine cevap vermek amacıyla oluşturulan networking buluşmaları ve workshop’larıyla alanında lider ve aranan bir etkinlik haline gelen Brand Week Istanbul, Robert Cialdini, Luke Sullivan gibi yaratıcı dünyanın en önemli isimlerini ağırladı. Ayrıca ülkemizin en popüler isimleri Cem Yılmaz, Erdil Yaşaroğlu, Serdar Erener, Acun Ilıcalı gibi yaratıcılar da ilham veren konuşmalarıyla Brand Week Istanbul sahnesinde boy gösterdi.

Üniversite öğrencilerine özel Brand Academy Day’i yaratan etkinlik, pazarlama ve marka dünyasına adım atmak isteyen gençlere vizyon sağladı.

2016

Dünden bugüne Brand Week Istanbul
Doc Searls

Brand Week Istanbul geçen sene yine etki alanını büyüterek özel akademik dersleriyle, workshop ve networking buluşmalarıyla sektörün en çok ilgi gören etkinliği oldu. Her sene olduğu gibi Felis, Lovemarks ve Women to Watch ödül törenleriyle sektörün başarılı iş ve isimlerini onurlandırmayı kendine görev bilerek sektöre değer ve anlam kattı.

Ve şimdi…

Dünden bugüne Brand Week Istanbul
Brand Week Istanbul, bu yıl da sektörü geliştirme ve ona değer katma vizyonu doğrultusunda büyümeye devam ediyor. Legends teması ile gerçekleşecek organizasyon, sektörün alanındaki efsanelerini ağırlayacak. Iron Maiden’ın vokalisti Bruce Dickinson, Apple’ın efsanevi kreatif direktörü Ken Segall, tasarım dünyasının yıldızı ve iki Grammy ödüllü Stefan Sagmeister gibi isimler bu sene Zorlu PSM’de 6-10 Kasım’da katılımcılarına ilham verecek. Brand Week Istanbul, alışıldığı üzere bu yıl da ana sahnelerde gerçekleşen oturum ve sunumların yanı sıra sektörün ihtiyacına yönelik eğitimler, ödül törenleri ve canlı performanslara da ev sahipliği yapacak.

Etkinliğe dair tüm detaylara Brandweekistanbul.com adresinden ulaşabilir, Brand Week Istanbul’da yerinizi şimdiden ayırtabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.