DSD yeni başkanını seçti

1994 yılından beri faaliyet gösteren Doğrudan Satış Derneği’nin yeni başkanı Amway Türkiye Genel Müdürü Tayfun Ergün oldu.

26.07.2011 - 00:00 | MediaCat

1994 yılından beri faaliyet gösteren Doğrudan Satış Derneği’nin yeni başkanı Amway Türkiye Genel Müdürü Tayfun Ergün oldu. Ergün, önümüzdeki üç yıl boyunca derneğin başkanlık görevini sürdürecek.

Tüketicilere mal ve hizmet pazarlama yöntemi olarak doğrudan satışı geliştirmek, sektör içinde en üst düzeyde iş ahlakı prensipleri oluşturup korumak ve toplumun doğrudan satış konusundaki bilgi ve güvenini arttırmak amacıyla 1994 yılında kurulan Doğrudan Satış Derneği’nin yeni başkanı, Amway Türkiye Genel Müdürü Tayfun Ergün oldu.

Doğrudan satış, 500 milyon doları aşan ciro ve 700 binden fazla serbest girişimciyle Türkiye’de hızlı büyüyen sektörlerin başında geliyor. Amway, Avon, Dore, Herbalife, Nikken, Tupperware, Oriflame, LR Kozmetik ve NuSkin’in üyesi olduğu Doğrudan Satış Derneği, aynı zamanda Avrupa Doğrudan Satış Dernekleri Federasyonu (SELDIA) ve Dünya Doğrudan Satış Dernekleri Federasyonu (WFDSA) üyesidir.

Doğrudan satış endüstrisini global olarak temsil eden WFDSA’nın üyelerini ise 25 ülkenin derneklerinden oluşan SELDIA ve 52 ülkenin doğrudan satış dernekleri oluşturur. Doğrudan satış sektörü böylece toplam 77 ülkenin üyeliği ile dünyada 100 milyar dolardan fazla satış gerçekleştiren yaklaşık 62 milyon doğrudan satıcıyı kapsıyor.

WFDSA 2011 Konferansı İstanbul’da

Dünya Doğrudan Satış Dernekleri Federasyonu WFDSA’nın 2011 Konferansı ise bu sene İstanbul’da düzenleniyor. Amway Türkiye Genel Müdürü Tayfun Ergün’ün başkanlığındaki Türkiye Doğrudan Satış Derneği’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilecek sempozyum, 5–6 Ekim’de İstanbul Swissotel’de yapılacak. WFDSA Dünya Bölge Sempozyumu, dünya doğrudan satış dünyasını bir araya getirecek olması açısından önemli. "East Meets West" – " Doğu Batıyla Buluşuyor" teması ile 14. kez düzenlenen kongre son olarak 2008 yılında Singapur’da gerçekleştirilmişti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.