Drive’a yeni müşteri

Dentsu grubuna bağlı olarak faaliyetini sürdüren Türkiye’nin en yeni network ajansı Drive...

12.11.2009 - 00:00 | MediaCat

Dentsu grubuna bağlı olarak faaliyetini sürdüren Türkiye’nin en yeni  network ajansı Drive, Türkiye’nin yeni kişisel temizlik ve bakım markası AVE’yi müşteri portföyüne kattı.

2009 yılı başı itibarı ile yapılanmasını yenileyen Drive, portföy geliştirme çalışmalarına hızlı bir biçimde devam ediyor. Son olarak Demirdöküm 55. Yıl reklam filmi ile dikkat çeken ajans, geçtiğimiz ay Işık Plastik’i müşteri listesine dahil etmişti.

Drive Ajans Başkanı Murat Yavuz “Ave ile birlikte iletişim dünyası için çok önemli ve her dönem dinamik olan bir sektöre hizmet vermeye başlıyoruz. Bu kriz yılına çok yüksek hedeflerle girmemiş olmamıza rağmen hemen yılın ilk çeyreğinde kazandığımız Winsa konkuru bize büyük moral verdi.

Demirdöküm ve Daihatsu gibi mevcut müşterilerimiz için önemli çalışmalar yaptık. Halihazırda görüşmekte olduğumuz önemli müşteri adaylarımız var. Kontrollü ve istikrarlı büyümemizi sürdürürken 2010 yılının en dikkat çekici ajanslarından biri olmayı hedefliyoruz” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.