MediaCat

DPİD Ödülleri sahiplerini buldu

Ödül töreni 13 Kasım’da Borusan Oto İstinye’de gerçekleştirildi.

DPİD Ödülleri sahiplerini buldu

Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği (DPİD) tarafından gerçekleştirilen, ticari etkinliği yüksek, ölçülebilir ve sonuç getiren doğrudan pazarlama projelerini ödüllendiren Doğrudan Pazarlama Ödülleri, bu yıl 13 Kasım 2013 tarihinde Borusan Oto İstinye’de sahiplerini buldu.

DPİD Ödülleri‘nde; Etkinlik Pazarlaması, İnteraktif Pazarlama, Satış Noktasında ve Sahada Pazarlama ile Veritabanına Dayalı Pazarlama ana kategorilerinde projeler ödüllendirildiler. Bu sene 84 ajansın başvuruda bulunduğu yarışmada, 21 adet kategoride toplam 61 ödül verildi.

Yarışmada başvuru kabul edilmeyen, ana jüri önerisi ve değerlendirmesiyle verilen ‘En Cesur Müşteri Ödülü’ ise, doğrudan pazarlamayı oldukça etkin ve yoğun şekilde kullanan, ilkleri denemekte cesur davranan, ve doğrudan pazarlamayı sürdürülebilir pazarlama iletişiminin bir parçası olarak gören Red Bull‘a verildi.

Özel kategoriler arasında yer alan ve Reklam Yaratıcıları Derneği yetkililerinin değerlendirmeleriyle verilen ‘En Yaratıcı Doğrudan Pazarlama Uygulaması’ Özel Ödülü ise, ‘Akıllı Peçete’ projesi ile dimi‘nin oldu.

Ödül töreninde, Türkiye’de İlk Veritabanı ve Sadakat Uygulamalarından olan ve Ziraat Bankası Trabzon Beşikdüzü Şubesi’nde 1971 yılında uygulanan “Sıla – Gurbet Haberleşme” projesini tasarlayan ve hayata geçiren Hikmet Aksoy’a, sektöre yaptığı katkı nedeniyle teşekkür plaketi verildi.

DPİD Ödülleri 2013 kazananları tam listesi [PDF: 234 KB]

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.