MediaCat

Dövme şablonu olarak ürün etiketi

Heinz’dan dövme yaptıracak kadar sevenlere sınırlı sayıda kolaylık.

Ketçabının dövme yaptırılacak kadar sevildiğini gören Heinz, bir sonraki dövmesi Heinz ketçap olsun isteyenler için ürün etiketlerini dövme şablonuna çevirdi.

Reklam ajansı Rethink, PR ajansı Zeno Group ve medya ajansı Publicis 57 işbirliğiyle hayata geçirilen kampanyada sınırlı sayıdaki Heinz ketçap şişelerinin etiketleri dövme şablonu olarak tasarlandı. Satışa çıkarılmayan ve heinztattoolabel.com adresinden çekilişle dağıtılacak şişelerdeki ürün etiketleri kolayca çıkarılabiliyor, deriye transfer edilen şablon geçici ya da kalıcı dövme için kullanılabiliyor.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Heinz (@heinz)’in paylaştığı bir gönderi

Rethink Ortağı ve Yönetici Kreatif Direktörü Xavier Blais, “Dünyanın dört bir yanında Heinz dövmeli insanlar olduğunu öğrendik. Bu bağlılığı görmemek olmazdı. En ayırt edici marka varlıklarımızdan biri olan etiketi aldık, onu hayranlarımızın irrasyonel sevgisini kutlamanın ve ilham vermenin bir yolu yaptık. Bu şablonun dünyaya yayılması, dövme sanatçıları, stüdyoları ve dövmeli hayranların dahil olduğu gerçek bir ekip çalışması” yorumunda bulunuyor.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Heinz (@heinz)’in paylaştığı bir gönderi

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.