Dolby’nin kampanya yıldızı: Batman

Eskiden Batman'i televizyonda canlandıran, şimdi de Family Guy dizisinde Batman'in animasyonunu canlandıran Adam West, Dolby Laboratories ile anlaştı.

03.02.2011 - 00:00 | MediaCat

Eskiden Batman’i televizyonda canlandıran, şimdi de Family Guy dizisinde Batman’in animasyonunu canlandıran Adam West, Dolby Laboratories ile anlaştı.

Sinema, televizyon ve bilgisayarlara yüksek sound audio teknolojileri sağlayan Dolby firması sosyal medyada tanınırlığını artırmak için yeni bir kampanya düzenliyor.

Aegis Media Isobar’ın düzenlediği kampanyanın amacı firmanın Facebook’daki fan sayısını artırmak. Kampanyanın merkezinde 18 Şubat’da gerçekleşecek olan "Dolby Update Theather" var. 18 Şubat günü Dolby hayranları durum güncellemelerini "Dolby Update Theather"a yükleyebilecekler. Dolby seçici kurulu girilen durum güncellemelerinden en yaratıcıları seçecekler. Bu seçilen güncellermeler Adam West tarafından canlandırılacak. Kazanan West vidyosunu kendi Facebook sayfasında paylaşabilecek.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.