Doğrudan satışın yeni yıldızı Dore

Dore, kozmetik, temizlik, ev ve mutfak ürünleri, aksesuar gibi pek çok farklı ürünü aynı katalogda bir araya getiriyor...

11.11.2009 - 00:00 | MediaCat

Ev konforunda katalog üzerinden alışveriş imkanı sağlayan Dore, hayatı kolaylaştıran ve güzelleştiren ürün ve hizmetlerle,  her anlamda kazancın sağlandığı daha iyi bir yaşam sunuyor.
Dore, kozmetik, temizlik, ev ve mutfak ürünleri, aksesuar gibi pek çok farklı ürünü aynı katalogda bir araya getiriyor. Kaliteli ve yenilikçi ürünleri, cazip indirimleri ve hediye fırsatlarını tüketicilerin beğenisine sunan Dore, sektöre girdiği 2009 Ocak ayından bu yana hızla büyüyor.
Dore kataloglarında, makyajdan cilt bakımına, parfümden kişisel bakıma, mutfak ürünlerinden temizlik malzemelerine kadar evin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak pek çok farklı ürün yer alıyor.  Ev konforunda alışveriş imkanı sağlayan Dore, kaliteli hizmet anlayışı kapsamında ürünleri Dore garantisiyle temsilcilerinin adreslerine teslim ediyor. 

Kataloglarıyla Türkiye’nin dört bir köşesine, on binlerce ailenin evine giren Dore,  bir yandan kazançlı alışveriş imkanı tanırken, diğer yandan cazip bir iş fırsatı da sunuyor. Bağımsız temsilcilerine, tecrübe ve sermaye gereksinimi olmaksızın iş sahibi olabilme, kariyer edinme olanağı sağlıyor. Dore’nin sunduğu eğitim imkanıyla, mesleki ve kişisel anlamda kendilerini geliştiren temsilciler, Dore çatısı altında hayallerini gerçekleştirme ve iyi bir kariyer yapma şansına sahip oluyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.