‘Doğrudan Pazarlama Ödülleri’ sahiplerini arıyor

DPİD (Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği) bu yıl ilk kez "Doğrudan Pazarlama Ödülleri"...

04.08.2008 - 17:22 | MediaCat

DPİD (Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği) bu yıl ilk kez “Doğrudan Pazarlama Ödülleri” yarışmasını başlatıyor.

Doğrudan pazarlama sektörünün gelişimine katkıda bulunmak, özgün çalışmaları belgelemek ve uygulamalardaki kaliteyi arttırmak amacıyla DPİD tarafından düzenlenen Doğrudan Pazarlama Ödülleri’nde ticari etkinliği yüksek, ölçülebilir, sonuç getiren kampanyalar ödüllendirilecek. Sadece doğrudan pazarlama şirketlerinin değil aynı zamanda marka sahiplerinin de ödül alacağı yarışmanın son başvuru tarihi 15 Eylül 2008 olarak belirlendi.

Yarışmada, “Veritabanına Dayalı Pazarlama”, “Interaktif Pazarlama”, “Satış Noktasında Pazarlama”, “Etkinlik Pazarlaması” ve “Promosyonel Pazarlama” dan oluşan beş ana kategorinin yanı sıra “Yılın En Başarılı Entegre Doğrudan Pazarlama Uygulaması”, “Yılın En Başarılı Küçük Bütçelerle Sihirli Sonuç Uygulaması” ve “Yılın En Cesur Müşterisi” olmak üzere üç özel ödül verilecek.

Yarışma jürisinde, DPID üyelerinin yanı sıra, Reklamverenler Derneği, Reklamcılar Derneği, IAB, İletişim Fakülteleri’nden öğretim görevlileri, medya kuruluşları temsilcileri, FEDMA’dan bir kişi ve John Caples ödüllerinden bir kişi olmak üzere toplam 20 kişi yer alacak. Jürinin değerlendirmesinin ardından ödüller, 22 Ekim 2008 tarihinde düzenlenen özel bir geceyle sahiplerini bulacak.

Kitlesel iletişim araçları dışındaki mecraları kullanarak hedef kitle ile marka arasında ilişki kuran, satın almaya teşvik eden, interaktif, somut, katılımcı ve sonuçları ölçülebilen pazarlama faaliyetleri olarak tanımlanan doğrudan pazarlama konusunda faaliyet gösteren 12 şirket tarafından kurulan DPİD (Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği) Eylül 2005’ten bu yana faaliyet gösteriyor. Doğrudan pazarlama sektörüne vizyon kazandırma, sağlıklı büyümesini sağlama, sektör çalışanları arasında iletişim kurarak hizmet kalitesini yükseltmek ve haksız rekabete karşı mücadele etmeyi hedefleyen DPİD’in başkanlığını Sanem Oktar, ödül komitesi başkanlığını ise Eser Hakim yürütüyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.