Doğrudan Pazarlama artık üniversitelerde

29 Nisan'da başlayan doğrudan pazarlama profesyonellerinin vereceği eğitim programları sonunda öğrenciler...

13.05.2008 - 12:02 | MediaCat

DPID, Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklamcılık Bölümü 3.sınıf öğrencileri ile küçük bütçelerle sihirli sonuçlar yaratacak. 29 Nisan’da başlayan doğrudan pazarlama profesyonellerinin vereceği eğitim programları sonunda öğrenciler Yeni Bir İş firmasının vereceği gerçek bir iş problemini çözmek için doğrudan pazarlama araçlarını kullanarak yarışacaklar.

Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği büyümeye devam ediyor. Aramıza yeni katılan Saga Event’e, Tümer&Tümer’e, Direct21’e, Vodasoft Call Center Solutions ve Bluechip’e hoşgeldiniz diyoruz.

Yeni üyelerimizle daha da güçlendik…

Saga Event, Tümer&Tümer, Direct 21, Vodasoft Call Center Solutions ve bluechip’in de aramıza katılmasıyla üye sayımız 34’e ulaştı. Yeni üyelerimize “Aramıza hoş geldiniz!” derken, varlıklarıyla derneğimizin daha da güçleneceğine ve kazandıracakları ivme ile daha başarılı projelere imza atacağımıza inanıyoruz.

Doğrudan Pazarlama, artık ders olarak üniversitelerde…

Doğrudan Pazarlama, gerçekleştireceğimiz atölye çalışması çerçevesinde, artık üniversitelerde ders olarak okutulmaya başlanıyor. Bilgi Üniversitesi, İletişim Fakültesi Reklamcılık Bölümü 3. sınıf öğrencilerine yönelik olarak gerçekleştirilecek programımız, Celil Oker’in yürüttüğü “Reklam Kampanyaları” dersi kapsamında yürütülecek.

Fedma Yaz Okulu haziranda gerçekleşecek…

Fedma Yaz Okulu, 2-5 Mayıs tarihleri arasında, sektör profesyonellerine yönelik olarak, Madrid’de gerçekleşecek. Doğrudan Pazarlama, İnteraktif Pazarlama ve İlişki Pazarlaması konusunda çalışmalar yapılacak program ile ilgili detaylara, buradan ulaşabilirsiniz.

İç eğitimlerimiz başladı…

Üyelerimize özel olarak planladığımız eğitim programlarımıza, Zaman Yönetimi eğitimi ile başladık. Mayıs ayında, eğitimlerimiz Sunum Teknikleri ile devam edecek.

ÇYDD ile DPİD el ele verdi ve genç kızlarımız meslek edinmek için ilk adımı attı…

“Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği” ile “Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği”nin ortak yürüttüğü sosyal sorumluluk projesi “Çağdaş Genç Kızlarımıza Umut Işığı” 12 kızımızı sertifika sahibi yaptı.

Ev konforunda alışveriş…

directCom desteğiyle, Philips AUREA LCD TV alışverişleri, isteyen müşteriler için evlerinin konforunda gerçekleştirildi.

Yonetim 2.0 : Dijitalleşen İş Dünyasında Var Olmak…

“CEO’lardan Yönetim Dersleri’ 06, Yönetim 2.0 : Dijitalleşen İs Dünyasında Var Olmak” temasıyla 4 Mayıs’ta yeni dönemine başlıyor.

Yurtdışında mayıs ve haziran aylarında düzenlenecek etkinlikler…

Amerika ve Avrupa’nın çeşitli ülkelerinde mayıs ve haziran ayları boyunca düzenlenecek etkinlikler listesi

Tribal Satış ve Pazarlama Destek Hizmetleri, Apple-Pepsi Roadshow kazı kazan aktivitesini gerçekleştirdi…

18 Ocak – 30 Mart 2008 tarihleri arasında, Apple’ın yeni ürünü olan Ipod Touch tanıtımı ve kampanyaya yönlendirme yapıldı. Tüketiciler Pepsi ürünleri alarak gönderdikleri her SMS ile kontör kazanırken, kazı kazan çekiliş kampanyası sonucunda kazananlar Ipod Touch için %25 indirim kuponu elde ettiler.

TEQUILA ISTANBUL artık TBWA FUSION…

Yenilenen yapısında, reklam verenlere ve markalara daha iyi hizmet verebilmek için ATL ve BTL arasındaki sınırları kaldıran TBWA Fusion, uluslararası ve lokal markalara daha etkili ve daha hızlı bir hizmet sunmayı hedefliyor.

Dove – “guneiyibasla.com”

İçeriğindeki serum ile saç problemlerine çözüm getiren yeni Dove Therapy Ürünleri Serisi, tüketici ile interaktif platformda çarpıcı bir buluşma yaşadı.

Nestle – “nestlebaby.com.tr”

Nestlé ve OgilvyOne, Türkiye’de de hayata geçirilen nestlebaby.com.tr web projesi ile küresel iş ortaklığı tecrübesini web platformuna taşıdı.

Audi’nin dijital yaşam platformu – “benimaudim.com”

“benimaudim.com”, Audi markasını ve sürüş tutkunlarını, nefes alan yepyeni bir dijital platformda buluşturdu.

Gerçek oyun başladı…

Mr. Smoky Workteam şirketler grubunun, kurumlara ve kişilere özel projeler üreten şirketi Oyuna Hazır Mısın? İnsan Kaynakları Zirvesi’ndeydi. Zirvenin en çok ilgi gören standında, Oyuna Hazır Mısın? Türkiye’ye yeni getirdiği infrared oyun silahlarıyla oynanan Battlegame oyununu hem sektörün önde gelen isimlerine tanıttı hem de tüm ziyaretçi ve katılımcıların oyunu oynamasını sağladı.

Türkiye’nin en çok kazandıran sitesi SüperTeklif 1 yaşında…

Türkiye’nin ilk web tabanlı izinli pazarlama platformu SüperTeklif, birinci yaşını doldururken, 845 bin üyeyi aşarak sektörde önemli bir başarıya imza attı.

Plus Event Marketing’in organize ettiği 5. Geleneksel LG-Beko Golf Cup gerçekleştirildi…

LG-Beko sponsorluğunda düzenlenen ve bu yıl 5.si düzenlenen Geleneksel LG-Beko Golf Cub, 12-13 Nisan 2008 tarihleri arasında İstanbul Golf Club’da gerçekleştirildi. Plus Event Marketing ‘in organize ettiği turnuva, sezonun ilk turnuvası oldu.

Plus Event Marketing, European Cable Wake Board Championships 17-19 Ekim 2008 / Bursa…

Bursa Osmangazi Belediyesi tarafından desteklenen ve yapımı devam etmekte olan Avrupa’nın en modern Cable Wake Board tesisinde 17-19 Ekim 2008 tarihleri arasında European Cable Wake Board Championships gerçekleşecek.

Plus Event Marketing, Yarış Sezonuna Hızlı Girdi!

Plus Event Marketing, 4-6 Nisan tarihleri arasında İstanbul’un ev sahipliği yaptığı Avrupa Ralli Şampiyonası (ERC), Kıtalararası Ralli Mücadelesi (IRC) ve Arkas Otomotiv Türkiye Ralli Şampiyonası sezon açılış yarışında organizasyonu başarı ile tamamladı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.