Doğan’dan satış açıklaması

Doğan Yayın Holding'in medyada çıkan haberler üzerine yaptığı özel durum açıklamasında, doğrudan ve dolaylı bağlı ortaklıklar nezdinde faaliyet gösteren...

16.12.2009 - 00:00 | MediaCat

Doğan Yayın Holding A.Ş, şirkete yeni ortaklar alınması ve/veya bağlı ortaklıklardaki ortaklık paylarının tamamen veya kısmen satılması, varlık satışı yapılması, hisse değişimi veya stratejik ortaklıklar kurulması da dahil olmak üzere, muhtelif işbirliği olanaklarının araştırılması konularında çalışmaların halen devam etmekte olduğunu bildirdi.

Doğan Yayın Holding’in medyada çıkan haberler üzerine yaptığı özel durum açıklamasında, doğrudan ve dolaylı bağlı ortaklıklar nezdinde faaliyet gösteren bazı gazetelerin (Milliyet ve Vatan) ve bir televizyon kanalının (Star TV) satıldığı ve/veya satışının tamamlanma aşamasına geldiği yönünde medyada haberlerin yer aldığının gözlemlendiği hatırlatıldı.

Açıklamada, şöyle denildi:

”Daha önce konuya ilişkin olarak yapılan özel durum açıklamalarında da belirtildiği üzere, şirketimizin ve bağlı ortaklıklarının yeniden yapılandırılmasına yönelik olarak, şirketimize yeni ortaklar alınması ve/veya bağlı ortaklıklarımızdaki ortaklık paylarının tamamen veya kısmen satılması, varlık satışı yapılması, hisse değişimi veya stratejik ortaklıklar kurulması da dahil olmak üzere, muhtelif işbirliği olanaklarının araştırılması konularında çalışmalar halen devam etmekte olup, mevcut durum itibariyle kamuya açıklama yapılmasını gerektirecek herhangi bir durum bulunmamaktadır.”

Açıklamada, konuya ilişkin gelişmeler oldukça kamuya açıklama yapılacağı, bu vesile ile şirket kaynaklı olmayan haber ve söylentilere itibar edilmemesi hususu hatırlatıldı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.