Dogan Grubu’nda büyük operasyon

Doğan Medya Grubu'nda bu hafta sonu büyük bir operasyon yapıldı. Milliyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni...

28.09.2009 - 00:00 | MediaCat

Doğan Medya Grubu’nda bu hafta sonu büyük bir operasyon yapıldı. Milliyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Sedat Ergin’in yerine Vatan Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Tayfun Devecioğlu getirildi. Vatan Gazetesi Genel yayın yönetmeni ise Mehmet Tezkan oldu.

Doğan Grubu’na ait iki gazetenin yayın yönetmeni değişti. Milliyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Sedat Ergin’in yerine Vatan Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Tayfun Devecioğlu getirildi. Devecioğlu ise yerini Vatan yazarlarından Mehmet Tezkan’a bıraktı. Tezkan’ın geçmişinde Sabah Genel Yayın Yönetmen Yardımcılığı ve atv haber genel yayın yönetmenliği bulunuyor.

Doğan Grubu’nda yaşanan bu radikal değişim, "Zafer Mutlu"nun grup içindeki etkinliğinin yükselmesi olarak değerlendiriliyor. Operasyonun bu hafta sonu Aydın Doğan’ın Bodrum’daki evinde gerçekleştiği belirtiliyor… Sedat Ergin, görev değişikliği sonrası Hürriyet’te politika yazıları yazacak. Bekir Coşkun’un gidişi sonrası, Yılmaz Özdil 3. sayfaya alınıyor, Ergin de göbek sayfanın sağına yazacak.

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.