Doğa Yatırım, Avrupa Diplomatlar Birliği’nde

Doğa Yatırım, çok yakında İstanbul temsilcilikleri de açacak olan Avrupa Diplomatlar Birliği’ne Türkiye’de kabul edilen ilk Türk ticari kuruluşu oldu.

17.03.2011 - 00:00 | MediaCat

Doğa Yatırım, çok yakında İstanbul temsilcilikleri de açacak olan Avrupa Diplomatlar Birliği’ne Türkiye’de kabul edilen ilk Türk ticari kuruluşu oldu.

Doğa Yatırım Genel Müdürü Emin Günal, konuyla ilgili olarak şunları söyledi: 

“Türkiye’nin AB’ye giriş sürecinde devletin  gösterdiği çabaya ek olarak, biz   de kendi üzerimize düşeni yapmaya çalıştık .  İlk olarak Mayıs ayı içerisinde Almanya’dan 20 kadar yatırımcıyı ülkemizde ağırlayarak  ve onlara Türkiye’nin geldiği durumu ve yatırım fırsatlarını anlatacağız.   Şirketimiz birliğe üyelik sürecinde çok önemli görüşmelerden ve incelemelerden geçmiştir. Grup şirketlerinin de verdiği destekle Avrupa Diplomatlar Birliği’ne üye ilk Türk şirketi olmamız bizi olağanüstü gururlandırmıştır. AB’ye üye ülkelerde faaliyet gösteren değerli iş adamı yatırımcıları ülkemize çekmek için Avrupa Diplomatlar Birliği ile beraber yoğun bir çalışma içine gireceğiz. Mayıs ayı içerisinde Avrupa Birliği’ne üye ülkelerde faaliyet gösteren 20 kadar yatırımcıyı ülkemizde ağırlayarak  ve onlara Türkiye’nin geldiği durumu ve yatırım fırsatlarını anlatacağız. Avrupa Diplomatlar Birliği Başkanı Sn. Günther Meinel ve Türkiye Direktörü Sn. Ferhat Bozçelik’in bizzat ilgilendiği bu organizasyona ev sahipliği yapmaktan da ayrıca mutluluk duymaktayız” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.