MediaCat

dmexco 2016: Dijital ekonominin global sahnesi

Karşınızda dijital ekonominin global iş ve inovasyon platformu dmexco.

dmexco 2016: Dijital ekonominin global sahnesi

Almanya’nın Köln kenti 14 ve 15 Eylül tarihlerinde YILIN etkinliğine ev sahipliği yapacak: dmexco 2016. Birinci sınıf bir fuar ve olağanüstü bir konferansın eşsiz bir karışımı olma özelliği taşıyan dmexco; global dijital ekonomiye yön veren isimler, vizyonerler, pazarlama ve medya profesyonelleri, teknoloji duayenleri ve yaratıcıları bir araya getiriyor. Bu yıl birbirinden önemli 570 üst düzey konuşmacı, 950’nin üzerinde fuar katılımcısı ve 50 bine yakın ziyaretçiyi ağırlamayı planlayan etkinliğin mottosu “Dijital her şeydir – ama her şey dijital değil”. dmexco tüm dijital karar vericiler için üst düzey temaslar kurabilecekleri, doğrudan iş anlaşmaları yapabilecekleri ve yeni iş fikirlerini değerlendirebilecekleri mükemmel bir ortam sunuyor.

dmexco bu yıl ilk defa 90 bin metrekareden büyük bir alana yayılan ve tamamı dolu olacak dört fuar salonunda gerçekleştirilecek. Fuar katılımcıları arasında Accenture, Adobe, Amazon, AoL, eBay, Facebook, Google, Groupon, IBM, Medialink, Microsoft Bing, Neustar, Oracle, Payback, PayPal, Rakuten, Salesforce, Shazam, Spotify, Telefonica, Twitter, Vice, Yahoo ve Yandex gibi uluslararası şirketler yer alıyor. Ziyaretçiler yayıncılık alanından Beet.tv, Discovery Channel, Eurosport, RTL, SevenOne Media ve Sky gibi katılımcılarla buluşabilecekler.

dmexco’da stantlarıyla yer alacak global ajans ağları arasında GroupM, Havas Media, Dentsu Aegis, IPG Mediabrands, Mediacom, Starcom Mediavest, Vivaki ve Xaxis yer alıyor. Ayrıca katılımcılar arasında İsveç, Finlandiya ve Danimarka gibi İskandinav pazarlarından gelen şirketlerin yanı sıra Avusturya ve İsviçre’den ve ABD, Birleşik Krallık, Fransa ve İsrail gibi bu alanın en hızlı büyüdüğü pazarlardan gelen şirketlerin sayısında bir artış var. 2016’da Malezya ve Singapur gibi Asya pazarlarından gelen çok sayıda katılımcı da olacak. Etkinlikte yer alacak tüm katılımcılara buradan ulaşabilirsiniz.

dmexco 2016’nın yıldızlarla dolu konferans programı kapsamında ise dijital ekonominin bütün konu başlıkları ve dijital ekonomiyi yeniden şekillendiren bütün trendler, 15 farklı sahneye yayılmış oturumlarda ele alınacak. Uluslararası şirketlerin önde gelen CEO’larından hızla yükselen start-up’ların kurucularına, dijital dünyanın kâhinlerden yaratıcılığın ustalarına, “dijikonomi”nin bütün kesimlerinden sıradışı isimler ve en üst düzeyde karar vericiler, bu alanın en önemli ekonomik trendlerine dmexco’da ışık tutacaklar. Konferans konuşmacıları arasında Paul Bucklé (Nestlé, CEO), Julia Goldin (Lego, CEO), Dana Anderson (Mondelez, CMO), Richard C. Lee (PepsiCo, Greater China, CMO), Sophie Blum (P&G, Avrupa, Hindistan, Orta Doğu, Afrika, Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı), Andy Gall (Red Bull, CTO), Dr. Bruno Saelzer (Bench, CEO) gibi, dünyanın önde gelen uluslararası şirketlerinin CEO’ları ve pazarlama direktörleri ve Twitter CEO’su Jack Dorsey, VICE Kurucusu Shane Smith, Snapchat CSO’su Imran Khan ve Facebook’un ürünlerden sorumlu başkan yardımcısı Chris Cox gibi, dijital ekonominin yıldızları yer alıyor.

Bu yılki konferans programının odağında iki trend/konu başlığı yer alıyor: “Bağlantılı dünya” ve “video”. Özellikle bu konu başlıkları için Experience Hall ve Motion Hall isimli iki yeni sahne hazırlandı. dmexco 2016 konferansının tam haline buradan erişebilirsiniz.

Global “dijikonomi”nin en önemli markaları ve önde gelen bütün şirketleri dmexco 2016’da olacaklar. Bu alanın uluslararası öncüleri, yaratıcılığın ustaları ve her sektörden dünyanın en büyük reklamverenleri, dijital markaları, ajans network’leri ve yayıncılarının kurumsal temsilcileri, bu alandaki en son trendleri ve inovasyonları anlatmak ve yeni iş fırsatları keşfetmek için burada olacaklar. Bu ekonominin bütün kilit trendleri dmexco’da gün yüzüne çıkacak. Etkinliğin merkezinde ise diyalog ve iş anlaşmaları yer alıyor – bu da katılımcılar ve ziyaretçiler için kesinlikle getirisi yüksek bir fırsat.

Etkinlik biletlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.