MediaCat

Disney Dünyası evinize geliyor

Disney Channel, 29 Nisan Pazar günü düzenlenen bir törenle yayına başladı.Disney’in gözdesi Mickey Mouse’un, Disney Channel üst düzey yöneticilerinin,

Disney Dünyası evinize geliyor

Disney Channel, 29 Nisan Pazar günü düzenlenen bir törenle yayına başladı. Disney’in gözdesi Mickey Mouse’un, Disney Channel üst düzey yöneticilerinin, iş dünyası ve cemiyet hayatının ünlü isimlerinin aileleriyle birlikte katıldıkları açılışta, Donald Duck, Goofy, One Hundred Acre Wood’da Winnie the Pooh, Tigger ve Eeyore gibi çizgi film karakterleri de bulundu.

Her yaştan çocuğun eğlendiği partide, kız çocukları “Disney Princess” odasında, hayranı oldukları Pamuk Prenses ve Sinderella gibi sevilen masal kahramanlarıyla buluşma fırsatını yakaladılar.

Parti, Disney Channel Dünya Başkanı “Rich Ross”un, geri sayımla birlikte kanalı açmasıyla sona erdi.

Disney Channel, 2000 yılından bu yana faaliyet gösteren Türkiye’nin ilk dijital platformu olan Digitürk’ün 67. kanalında yayınlanacak. A.B.D., Avrupa, Orta Doğu, Asya Pasifik ve Latin Amerika’daki 100’ü aşkın ülkede 150 milyon aboneye ulaşan Disney Channel’ın Türkiye ayağını Disney Channel İtalya Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Giorgio Stock tarafından yürütülecek.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.