Discovery’den EMEA bölgelerinde yeni yapılanma

Discovery Avrupa, Türkiye'nin de dahil olduğu Ortadoğu ve Afrika bölgelerindeki organizasyon yapısını yeniledi.

07.09.2020 - 15:52 | MediaCat

Discovery'ye yeni kimlik

Discovery, izleyicilerine doğrudan ulaştığı mecralarındaki stratejik odağını geliştirmek ve yatırım potansiyelini artırmak için Türkiye’nin de içinde bulunduğu Ortadoğu ve Afrika (EMEA) bölgelerindeki organizasyon yapısını değiştirme kararı aldığını duyurdu.

Verimliliği artırıp yeni yatırımlara olanak sağlayarak dijital dönüşümü hızlandırması hedeflenen yeni yapıda Türkiye’nin de içinde bulunduğu CEE ve MEA bölgelerinin genel müdürlüğüne daha önceden bölgede kıdemli başkan yardımcısı olarak görev alan Jamie Cooke atandı. İngiltere Genel Müdürü James Gibbons, mevcut sorumluluklarının yanı sıra, İskandinav bölgesinin de genel müdürlüğüne atandı. Yeni organizasyon yapısına göre, Benelüks ülkeleri Almanya’yla birleşecek ve bu birleşmenin başında Almanya & Benelux Genel Müdürü Susanne Aigner olacak. İspanya ve Fransa ise, İberya & Fransa Genel Müdürü Antonio Ruiz liderliğinde birleşecek. Leah Hooper büyüme stratejilerinden sorumlu kıdemli başkan yardımcılığını üstlenirken Espen Skoland ise EMEA Bölgesi’nin iletişimden sorumlu kıdemli başkan yardımcısı olacak.

Türkiye’nin de içinde bulunduğu CEEMCA bölgesinin Rusya, Orta Doğu, Afrika bölgeleriyle ve platform kanalları ekibiyle birleştirileceği yeni sistemde Jamie Cook, doğum izninde olan Victoria Davies yerine vekalet etmeye devam edecek.

Yeni yapılanma hakkında konuşan EMEA Bölgesi Başkanı ve Genel Müdürü Kasia Kieli, konuyla ilgili şu açıklamada bulundu: “Şirketimizin daha iyi performans göstermesi ve EMEA bölgesindeki sinerjiyi ve verimliliği artırmak için çalışıyoruz. Yıllar içinde çok yol kat ettik ve bu yeniden yapılanmayla daha yalın bir yönetim modeline doğru net bir rota çizdik. Farklı bölgelerdeki bilgi birikimimizi birleştirerek karar verme sürecini hızlandıracağız ve gelecekteki iş fırsatlarına odaklanabileceğiz.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.