Perfection İstanbul’dan yeni çalışma modeli: Perfexible

Ofise dönüşü tamamen rafa kaldıran ajans, yola yeni çalışma modeli Perfexible ile devam ediyor.

07.09.2020 - 13:59 | MediaCat

ATL, BTL, prodüksiyon, medikal reklam ve dijital hizmetler ana başlıkları altında hizmet veren reklam ajansı Perfection İstanbul, pandemi döneminin getirdiği koşullar çerçevesinde iş süreçlerindeki verimliliğini en üst seviyede tutmak adına Perfexible adlı yeni çalışma modeline geçti.

Ofise dönüşü tamamen rafa kaldıran Perfection İstanbul’un yeni çalışma modeli Perfexible kapsamında ajans çalışanları tamamen evden ve online çalışacak. Merkezine çalışan sağlığını alan yeni çalışma modelinde müşteri toplantıları, dijital de dahil olmak üzere reklam uygulamaları, prodüksiyon ve tasarım gibi hizmetler, teknolojik altyapı aracılığıyla evden yürütülecek.

Ajansın “Perfection İstanbul’dan Perfection Türkiye’ye geçiş” olarak adlandırdığı ve mesafelerin ortadan kalktığı yeni çalışma modeli kapsamında ekip kalitesi ve verimliliğin yüzde 40 oranında artırılması hedefleniyor. Yeni çalışma modelinin bir diğer hedefi ise daha az toplu taşıma ve daha az tüketim anlayışıyla doğanın korunmasına da destek olmak.

Perfection İstanbul Ajans Başkanı Selim Erdem, Perfexible çalışma modelini, “Pandeminin getirdiği dönüşüm, iletişim sektörünün dinamiklerini de yeniden dizayn ediyor. Artık online çalışmanın merkezde olduğu, verimliliğin ve moderasyonun ise her zamandan daha kıymetli hale geldiği bir dönemin içindeyiz. Bu gerçekliklerden ve yaşanan dönüşümden yola çıkan reklam ajansımız Perfexible modeliyle çalışmalarını sürdürecek. Yeni çalışma modelimizde de ilk ve en önemli önceliğimizin ekibimizin sağlığı. Yeni model ile ekibimizin aklının virüste değil, işlerinde olmasını sağlayacağız. Daha huzurlu ve sağlık endişesi olmadan çalışan bir ekip sistemi dizayn ediyoruz. Yeni çalışma modeli verimliliği yüzde 40 artıracak ve müşterilerimize dünya standartlarında hizmet sunmaya devam edeceğiz” sözleriyle değerlendirdi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.