Dijital posterler sinemalarda

Sistem 9 Medya ve Terminal Film iş birliğiyle oluşturulan dijital poster uygulamaları, 8 sinema salonunda izleyicilerle buluşuyor.

29.03.2012 - 00:00 | MediaCat

Sinema salonlarında gördüğümüz afiş uygulamalarına ‘hareket’ geldi. Sistem 9 Medya ilk ‘motion poster’i görücüye çıkardı.

İlk olarak ‘’El Yazısı’’ filminin İstanbul’da vizyona giren sinema salonlarında uygulanan ‘motion poster’lerde bildiğimiz geleneksel sinema afişlerinin yerine filmin özel çekim görüntüleriyle hazırlanmış dijital-hareketli posterlere yer veriliyor. Aynı zamanda twitter üzerinden paylaşılan ve sürekli güncellenen film yorumları da poster üzerinden canlı olarak yayınlanıyor.

Vizyona giren ‘El Yazısı’’ filminde izleyicinin filme olan ilgi ve merakını artırması hedeflenen ve Sistem 9 Medya tarafından tasarlanıp kurulan bu dijital poster uygulamalarını; Nişantaşı City’s, Astoria Cinebonus, Etiler Akmerkez AFM, İstinyepark AFM, Bakırköy Marmara Forum Cinebonus, Ataköy Galeria Prestige, Capitol ve Kadıköy Rexx sinemalarında görmek mümkün olacak.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.