MediaCat

Dijital Pazarlama Programı’nın katılımcıları sertifikalarını aldı

Katılımcılara sertifikaları 14 Aralık Cumartesi günü Santralistanbul Papaz Restaurant’ta verildi.

Dijital Pazarlama Programı’nın katılımcıları sertifikalarını aldı

MediaCat Communication, İstanbul Bilgi Üniversitesi ve Bilgi Eğitim işbirliğiyle hazırlanan ve 17 Ekim – 14 Aralık tarihlerinde yapılan ‘Digital Marketing Communication Program for Executives’ programının sertifikaları geçtiğimiz cumartesi dağıtıldı.

Üst düzey akademik kadro ve sektörün tecrübeli isimlerinin katılımıyla gerçekleşen sertifika programı, katılımcıları içerik yaratmaktan dijital iletişim stratejileri oluşturmaya, dijital mecraları yönetmekten ölçüm kriterlerini doğru yorumlamaya kadar dijital pazarlama dünyasına tam donanımlı olarak hazırladı.

Eğitmenlerin vaka ve özel tecrübelerinden yola çıkarak istatistik, jenerik anlatım ve sektördeki vakalar ekseninde gelişen sunumlar yaptıkları programa 40 kişi katılım gösterdi.

14 Aralık Cumartesi günü kapanış ve sertifika töreninin yapıldığı Santralistanbul Papaz Restaurant’ta katılımcılara sertifikaları verildi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.