MediaCat

Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı

Bilgi Üniversitesi ve Bilgi Eğitim işbirliği ile 16 başlık altında eğitim

Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı

MediaCat Communication Institute, Bilgi Üniversitesi ve Bilgi Eğitim işbirliği ile 13 Mart 2013 – 4 Mayıs 2013 tarihleri arasında toplam 16 başlık altında Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı açıyor.

Pazarlama, marka, kurumsal iletişim profesyonelleri, dijital reklam ve pazarlamacılar ve sınırlı sayıda öğrencinin katılabileceği sertifika programı 2 ay boyunca çarşamba (19:00-21:00) ve cumartesi (10:00-13:00) günleri akademik kadroların üst kademelerinden ve sektörün önde gelen isimlerinden oluşan eğitmenler önderliğinde gerçekleştiriliyor.

Ağırlıklı olarak reklamveren firmaların katılımcı olarak yer alacağı programda, tecrübe sahibi kişilere yönelik hazırlanmış bir eğitim programı tasarlanıyor; vaka ve özel tecrübelerden yola çıkarak istatistik, jenerik anlatım ve sektördeki vakalar ekseninde gelişen sunumlar yer alıyor.

İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi öğretim üyesi Kaan Varnalı koordinatörlüğünde ve dünyaca ünlü sosyal medya stratejisti Richard Stacy’nin danışmanlığında hazırlanan programda amaçlanan ise katılımcıları içerik yaratmaktan dijital strateji oluşturmaya kadar tam donanımlı olarak hazırlamak ve sorumlu oldukları markaların rekabet edebilirliklerini arttırmak.

Program süresi: 8 Hafta

Yer: İstanbul Bilgi Üniversitesi Santral Kampüsü

Çalışma saatleri: Çarşamba 19:00 – 21:00 / Cumartesi 10:00 – 13:00

Kayıt için: Hande Akyıl hande.akyil@bilgi.edu.tr (212) 311 72 16

Bilgi için: Alper Barış alperbaris@kapital.com.tr (212) 282 26 40 / 138

 

Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.