Dijital dünya yeniden tanımlanacak

Dijital dünyanın bugününün ve yarınının konuşulacağı Generation Do it Onliners - GDOL Dijital TalkFest, online endüstrisinin tüm ekosistemini bir araya getirmek üzere 5 Nisan 2012 Perşembe günü Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

12.03.2012 - 00:00 | MediaCat

Dijital dünyanın bugününün ve yarınının konuşulacağı Generation Do it Onliners – GDOL Dijital TalkFest, online endüstrisinin tüm ekosistemini bir araya getirmek üzere 5 Nisan 2012 Perşembe günü Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Farklı yer, zaman ve toollar aracılığıyla online olan, online dünyaya yaratıcı, kullanıcı ya da yatırımcı olarak dahil olan bireyler, markalar ve birimler topluluğu; online endüstrisinin neresinde durursa dursun her biri birer GDOL. Bu neslin özelliklerine ve online olma motivasyonlarına; veriler, örnekler ve tecrübeler eşliğinde odaklanarak gelecek trendlerinin sorgulanacağı GDOL Digital TalkFest’te; GDOL neslinin, neslin sahip olduğu gücün (GDOL Power) ve bu gücün izafi yolculuğunun yol haritasının (GDOL Road Map) tanımlanması planlanıyor.

Tanımlamada fiziksel dünyanın soru kalıbı 5N1K’nın yetersiz kaldığı, bir şekilde sürekli el değiştiren ve tüm dünyanın peşinde koştuğu gücün ve bu gücün ne zaman iş modeline dönüştüğünün tartışılacağı etkinlikte, bugünün online dünyası tanımlanırken “Yarın bu dünyada neler olacak?” sorusuna da yanıt aranacak.

Nöromarketingten infografik araştırma uzmanlarına, fütüristlerden bilim adamlarına kadar pek çok yabancı konuşmacının, online ekosisteminde yer alan her birey ve kurumu ilgilendiren bilgiler aktarmasının beklendiği etkinliğin biletleri önümüzdeki günlerde Biletix üzerinden satışa çıkacak.

Online yaratıcı, içerik ya da sistem üreticisi, kullanıcı, yatırımcı, girişimci ya da yaratıcı, kullanıcı hangisi olursanız olun bu ekosistemin yolculuğunu tam merkezinden izleme fırsatınız olacak. Bu nesli ve gücünü iyi tanıyan, bu gücün potansiyelini görüp buna göre hazırlanan tüm GDOL’lerin buluşacağı etkinliğin bir dijital dünya platformu olarak zihinlerde kalması hedefleniyor.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.