Digitalage’08 Konferansı’na katılmak için son gün

Digitalage Dergisi tarafından düzenlenecek olan Digitalage'08 Konferansı yarın Hyatt Regency'de yapılacak.

20.11.2008 - 10:39 | MediaCat

Digitalage Dergisi tarafından düzenlenecek olan Digitalage’08 Konferansı yarın (21 Kasım 2008’de) Hyatt Regency’de yapılacak.

Vizyonlarını genişletmek isteyen reklamveren üst ve orta düzey yöneticileri, pazarlama uzmanları, iletişim uzmanları, marka uzmanları, akademisyenler, reklamcılar ve dijital çağda iş yapan her yöneticinin katılabileceği Digital Age Konferansı yarın dünyada konusunun en önde gelen uzmanlarını biraraya getirecek.

Ana sponsorluğunu Turkcell ve MSN’in üstlendiği Digital Age Konferansı’nın konuşmacıları ise dünyada konusunun en önde gelen uzmanlarından IAB Avrupa ve Belçika Başkanı Alain Heureux, Poke London Kurucu Başkanı Iain Tait, MediaCom Avrupa Interaction Sorumlusu Oliver Gertz, BskyB Online Direktörü Dr.Scott Gallacher, Isobar CEO Nigel Moris, AdMob İş Geliştirme Direktörü Laurence Aderemi, IAB Türkiye Başkanı Levent Erden, Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Cenk Serdar, Microsoft Türkiye Tüketici ve İnternet Servisleri Genel Müdürü Ebru Çapa.

Konferansta markaların ve reklamcılığın dijital dünyadaki geleceği, büyük fikirlerin online uygulamaları, push marketing’den etkileşime ve internet pazarının geldiği son nokta ve daha pek çok konu sunumlarla ve özel workshoplarla yer alacak.

Konferansa ait program bilgisine ve detaylı konuşmacı listesine www.mci.com.tr den ulaşabilirsiniz…

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.