DHL Kahramanmaraş ofisini hayata geçirdi

Artan iş hacmi ile doğru orantılı olarak yatırımlarını sürdüren ve Türkiye genelindeki ofislerine yenilerini ekleyen DHL Express, Kahramanmaraş’a yabancı sermaye olarak kendi ofisi ile hizmet vermeye başladı.

30.07.2007 - 16:54 | MediaCat

Artan iş hacmi ile doğru orantılı olarak yatırımlarını sürdüren ve Türkiye genelindeki ofislerine yenilerini ekleyen DHL Express, Kahramanmaraş’a yabancı sermaye olarak kendi ofisi ile hizmet vermeye başladı. Türkiye GSMH’sının yüzde 85’ini kapsayan illerde hizmet veren DHL Express, iş ve sanayi çevrelerinin yoğun olduğu bölgelerden biri olan Kahramanmaraş’taki ofisiyle, özellikle zamana karşı yarışan Maraşlı ihracatçılara kolaylık ve zaman avantajı sağlıyor olacak.

Kahramanmaraş’tan yoğun olarak iplik, dokuma ve örme kumaş gibi tekstil ağırlıklı gönderiler ihraç ediliyor. Kahramanmaraş’ta sayıları giderek artan kot kumaşı üreticilerine da hizmet sunan lider express taşımacılık şirketi DHL Express, ihracat öncesi numune gönderilerini taşıdığından Güneydoğu Anadolu bölgesinin ihracatında önemli bir role sahip. Kahramanmaraş DHL Express ofisi hafta içi 8:30 – 18:00, Cumartesi günleri ise 8:30 – 14:00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.