DH faaliyet raporuna altın ödül

Doğan Holding bağımsız ödül organizasyon şirketi Mercomm tarafından bu yıl 22.si düzenlenen International ARC Awards...

23.09.2008 - 15:50 | MediaCat

Doğan Holding bağımsız ödül organizasyon şirketi Mercomm tarafından bu yıl 22.si düzenlenen International ARC Awards – Uluslararası Yıllık Faaliyet Raporu Yarışması’nda kazandığı “Altın” ödülü almak üzere, 18 Eylül Perşembe gecesi New York Jumeirah Essex House’ta düzenlenen Ödül Töreni’ne katıldı.

International ARC Awards, dünyanın önde gelen 90’ı aşkın iletişim şirketi, fakültesi ve danışmanından oluşan jürisi ile yarışmaya katılan raporları yaratıcılık, açıklık ve etkili anlatım esaslarına göre değerlendiriyor. Bu sene yarışmaya 28 ülkeden gönderilen 1000’i aşkın başvuru arasında Doğan Holding’in 2007 yılı faaliyet raporu, Batı Yarıküre’deki holding şirketleri sınıfında Temmuz ayında “Altın” ödüle layık bulunmuştu. Doğan Holding’in bulunduğu “geleneksel formatlı faaliyet raporu genel değerlendirme” kategorisinde, başka sektörlerden altın ödül sahipleri arasında General Electric ve General Motors gibi dünya devleri de bulunuyor.

Doğan Holding Yatırımcı İlişkileri ve Kurumsal İlişkiler Bölüm Başkanı Özge Bulut Maraşlı Altın Ödülü alırken yaptığı teşekkür konuşmasında, “Doğan Holding’e uluslararası platformda başarı getiren bu faaliyet raporu, şirketimizin kurumsal yönetim ve paydaşlar ile iletişime verdiği önemin bir göstergesi olup, tüm birimlerin ortak çalışmasının bir ürünüdür.” dedi.

Bu yarışmada altın ödül kazanan faaliyet raporları, Hamburg Sanat Müzesi’nde 25 Eylül -15 Ekim 2008 tarihlerinde sergilenecek; Doğan Holding 2007 faaliyet raporu da bu sergide yerini alacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.