Denizbank’ta iki yeni atama

Kurumsal, Ticari Bankacılık ve Kamu Finansmanı Grubu Genel Müdür Yardımcılığı görevine...

19.10.2009 - 00:00 | MediaCat

Kurumsal, Ticari Bankacılık ve Kamu Finansmanı Grubu Genel Müdür Yardımcılığı görevine Derya Kumru; İşletme ve Tarım Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcılığı görevine ise Gökhan Sun atandı.

Bankacılık alanındaki yenilikçi uygulamaları ile dikkat çeken DenizBank, yönetim kadrosunu güçlendirme yönünde iki yeni atama gerçekleştirdi. 12 Ekim 2009 tarihi itibariyle DenizBank Kurumsal, Ticari Bankacılık ve Kamu Finansmanı Grubu Genel Müdür Yardımlığı görevine Derya Kumru atanırken, Gökhan Ertürk’ün Perakende Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olmasıyla boşalan İşletme ve Tarım Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcılığı görevine ise Gökhan Sun getirildi.

Lisans eğitimini Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nde, yüksek lisans eğitimini ise İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde tamamlayan Derya Kumru, 1999 yılında DenizBank Finansal Hizmetler Grubu ailesine katıldı. 10 yıllık süreç içerisinde DenizBank Kurumsal Pazarlama Grubu’ndan sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı, Deniz Leasing ve Deniz Faktoring Genel Müdürlüğü görevlerini yürüttükten sonra, 2004 yılında DenizBank Moskova Genel Müdürlüğü görevini üstlendi.

Bilkent Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektronik Mühendisliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra, yüksek lisansını Bilgi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Ekonomi Hukuku Bölümü’nde tamamlayan Gökhan Sun, 2003 yılında Sultanhamam Şube Müdürü olarak DenizBank ailesine katıldı. 2005 yılında Kurumsal Bankacılık Grup Müdürlüğü görevine terfi eden Sun, aynı yılın sonunda Avrupa-3 Bölge Müdürlüğü görevine getirildi.

Derya Kumru ve Gökhan Sun, finans alanında uzun yıllara dayanan tecrübeleriyle DenizBank Ailesi’nde Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışmalarını sürdürecekler.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.