DenizBank karakterleri yeni adada

Banka 'Robinson ve Cuma' kampanyasını geride bırakıyor.

27.05.2014 - 16:29 | MediaCat

DenizBank karakterleri yeni adada

DenizBank‘ın yeni sezon filmleri, farklı bir konsept ile ekranlarda yerini alıyor. Beş yıl boyunca ‘Robinson ve Cuma’ reklamlarıyla marka bilinirliği ve beğenisini artıran DenizBank; Maldivler’deki DenizBank’ı hayatın içine, en işlek sokakların köşesine taşıyarak bu kez “Ada Berber” hikâyesiyle ekrana geliyor.

İçinde DenizBank Adası‘ndan parçalar bulunan Ada Berber‘i, Beyazıt Öztürk‘ün canlandırdığı Numan adlı berber, çırağıyla birlikte işletiyor. Bankanın bir diğer reklam yüzü Erdal Özyağcılar ise hem Ada Berber’in müdavimi hem de sıkı bir DenizBank müşterisi olarak karşımıza çıkıyor. Özyağcılar, berber dükkânına giren müşterilere, DenizBank’la yaşadığı olumlu tecrübeler ışığında tavsiyeler veriyor ve bankanın bir nevi sözcülüğünü üstleniyor. Numan karakterinin çırağı ve filmlere konuk olan diğer oyuncularla olan diyalogları, farklı esnaf hikâyeleriyle yüzleri güldürüyor.

Ada Berber, yeni yıldızlarla renkleniyor

DenizBank’ın yeni filmlerinde reklam yüzleri Beyazıt Öztürk ve Erdal Özyağcılar’a berber çırağı rolünde Cihan Ercan ve esnaf rolünde Bülent Şakrak eşlik ediyor. Konuk oyuncu olarak Galatasaray Spor Kulübü’nün eski başkanı, ünlü iş adamı Faruk Süren‘i ağırlayan DenizBank, gerek karakterler gerekse hayatın içinden hikâyelerle bir kez daha “Hayat Deniz’de güzel” diyor.

Banka, Beykoz Kundra Fabrikası’nda 10 gün süren çalışmalar sonucunda kurulan çekim dekorunda bir sokak ve 18 adet dükkân oluşturulduğunu söylüyor. 5 gün süren çekimlerde 75 kişilik teknik ekip görev yaptığı ve 45 kişilik figürasyon kullanıldığı da bankanın bülteninde paylaşılan bilgiler arasında yer alıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.