Deloitte Türkiye’ye yeni ortaklar

Deloitte Türkiye, kendi bünyesinden atanan yeni ortakları ile büyümesine hız kazandırmaya devam ediyor...

10.06.2008 - 13:46 | MediaCat

Deloitte Türkiye, kendi bünyesinden atanan yeni ortakları ile büyümesine hız kazandırmaya devam ediyor. Denetim bölümünden Ali Çiçekli, Kurumsal Risk Hizmetleri bölümünden Cüneyt Kırlar, Vergi Hizmetleri bölümünden Veysel Türkmen, Refik Yaşar Durusoy, Erdal Dinçtürk ve Ahmet Güneş Söğütlüoğlu, Danışmanlık bölümünden Cem Sezgin ile CFO Erhan Saylan Deloitte Türkiye’nin yeni ortakları arasına girdi.

10 Haziran 2008, İstanbul; Türkiye’de Denetim, Vergi, Danışmanlık, Kurumsal Finansman ve Kurumsal Risk alanlarında hizmet veren Deloitte, kendi çalışanları arasından yapılan atamalarla yeni ortaklar kazandı. Kendi alanlarının uzman ve deneyimli isimlerini ortaklık düzeyinde bir araya getiren Deloitte Türkiye, 2010 yılı stratejik planları doğrultusunda en büyük ve en tercih edilir profesyonel hizmet şirketi olmak hedefi doğrultusunda yeni ortakları ile büyüme ivmesini daha da güçlendirdi. Deloitte’un yeni atanan isimleri Ali Çiçekli, Cüneyt Kırlar, Veysel Türkmen, Refik Yaşar Durusoy, Erdal Dinçtürk ve Ahmet Güneş Söğütlüoğlu, Cem Sezgin ile Erhan Saylan’dan oluşuyor.

Son yıllarda hızla büyümesine devam eden Deloitte Türkiye, ortak sayısını 40’a çıkartarak kadrosunu kuvvetlendirmeye devam ediyor. Bir yandan kendi bünyesinden şirket ortakları yetiştirmek geleneğini kuvvetlendirerek devam ettiren Deloitte aynı zamanda şirket dışından yaptığı transferleri kısa sürede bünyesine ortak olarak aşılama başarısını da gösteriyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.