İş dünyası sporla buluşuyor

DEİK Business Tennis Cup 22-30 Mayıs 2017'de İstanbul TED Spor Kulübü'nde gerçekleşecek.

05.05.2017 - 15:28 | MediaCat

İş dünyası sporla buluşuyor

“Türkiye’nin ilk ve tek şirketler arası tenis turnuvası” sıfatıyla altıncı kez düzenlenecek Business Tennis Cup, bu yıl DEİK (Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu) desteğiyle 22-30 Mayıs 2017 tarihinde İstanbul TED Spor Kulübü’nde gerçekleştirilecek.

İş dünyası sporla buluşuyorTürkiye’deki 20 özel şirketten 200’e yakın çalışanın katılacağı turnuva, şirketlerin takım ruhunu ofis dışında da yaşatmayı ve çalışanları ortak hedefler doğrultusunda birleştirmeyi amaçlıyor. Sporu iş dünyası profesyonellerinin yaşamlarına dahil etme hedefiyle yola çıkan organizasyon kapsamında gerçekleştirilecek maçlar Fed/Davis Cup formatında ve tek erkekler, tek kadınlar, karışık ve çift erkekler kategorilerinde; Türkiye Tenis Federasyonu tarafından atanmış hakemlerin yönetiminde oynanacak.

DEİK’in öncülüğünde ve milli tenisçi Arda Saran’ın sahibi olduğu EveryThink Sports & Entertainment organizasyonunda gerçekleştirilen etkinliğin proje destekçileri arasında ise Mövenpick Hotel, QNB Finansbank, Borusan Holding, Ford, Amerikan Hastanesi, SPX ve Hamilton yer alıyor.

17 Mayıs 2017’de Borusan Perili Köşk’te düzenlenecek bir açılış kokteyliyle start alacak turnuvada yer almak isteyen şirketler başvuru taleplerini 16 Mayıs 2017 tarihine kadar deik@everythink.company adresine iletebilirler.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.