Değişime davet

beije, Postane İstanbul'da gerçekleştirdiği etkinlikte yeni marka konumlandırmasını ve manifesto filmini paylaştı.

20.01.2023 - 19:03 | Gönül Hadımlı

Yeni nesil menstrüel hijyen ürünleriyle dikkat çeken beije, yeni marka konumlandırmasını ve manifesto filmini 19 Ocak akşamı Postane İstanbul’da düzenlediği etkinlikte paylaştı. Üzerlerinde “Türkiye’de yaşadığım için X’ten endişeliyim” ve “Türkiye’de yaşadığım için X’ten umutluyum” önermeleri olan kağıtlarla katılımcıları düşünmeye sevk eden etkinliğin ana teması “Düşün. Hisset. Değiştir.” idi.

Markanın üç seneye yayılan yolculuğundan ve hedeflerinden bahseden beije Kurucu Ortakları Naz Özbek ve Doruk Akpek, Türkiye’de toplumun pozitif anlamda değişimine dair büyük umutlar beslediklerini dile getirdiler. Etkinlik, katılımcılara neleri değiştirebileceklerini sorgulatan bir kolaj uygulamasının yanı sıra, evlerinin camına bir bayrak asacak olsalar bu bayrağın mesajının ne olacağını düşündüren bir tasarım aktivitesine de ev sahipliği yaptı.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by beije (@beijewomen)

Abonelik sistemiyle çalışan, doğaya ve insan sağlığına saygılı yeni nesil menstrüel ürünler sunan markanın ürünlerinde azor boyama, klor yıkama gibi kimyasallar bulunmuyor. Organik bambu lifinden oluşan hijyenik pedleri ve organik pamuktan üretilen tamponları tüketicilerle buluşturulan marka, toplumsal farkındalığı artırmayı ve doğaya ve topluma fayda sağlamayı amaç ediniyor. beije, kadınların kendi hayatları ve toplumdaki yerleriyle ilgili daha etkin hissetmelerini destekleyecek bir platform olarak konumlanıyor. Manifesto filmi, Türkiye’de yaşanan toplumsal meselelerden yola çıkarak farkındalık yaratmayı amaçlarken değişim çağrısında bulunuyor.

beije Ekibi

“Ne fark eder ki?” deyip çabalamaktan vazgeçmenin çok daha kolay olduğu bu günlerde, daha iyisinin mümkün olduğuna dair inancı beslemek isteyen beije, seslendiği kitleyi kendi hayatları, hakları, yetkileri ve etkileriyle ilgili desteklemeyi amaçlıyor.

Marka, yakın gelecekte menstrüel kategorinin sınırlarını aşarak, farklı ürünleri de pazara sunmayı hedefliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.