Dedeman’a yeni iş geliştirme direktörü

Dedeman Hotels & Resorts International 'İş Geliştirme Direktörü' görevine 23 Kasım 2009 itibariyle

07.12.2009 - 00:00 | MediaCat

Dedeman Hotels & Resorts International ‘İş Geliştirme Direktörü’ görevine 23 Kasım 2009 itibariyle Asım Şahinoğlu atandı.

Profesyonel iş hayatına 1979 yılında İstanbul Hilton’da başlayan ve 1990 yılında Ön Büro Müdürü ünvanıyla görevinden ayrılan Sn. Şahinoğlu, 1990 yılından itibaren sırasıyla; Travelium Seyahat Acentası İş Ortağı, Adora Golf Resort Hotel’de Ön Büro Müdürü, Ak Altın Plaza Hotel’de Genel Müdür Yardımcılığı ve ardından Genel Müdür, Grand Türkmen Hotel’de Genel Müdür, Zorlu Grand Hotel’de Genel Müdür, Pan Pasific Hotel’de Genel Müdür, Titanic Beach & Resort’te Genel Müdür, Rixos Ukrayna, Kazakistan ve Hırvatistan’da Yurtdışı Oteller Koordinatörü, The Maxim Resort’te Genel Müdür, son olarak da Kervansaray Hotel’de Genel Müdür görevini yürüttü. Şahinoğlu, sergilediği yüksek performans ve farkındalık yaratan yöneticilik örnekleriyle Dedeman Hotels & Resorts International’a İş Geliştirme Direktörü olarak atandı.Evli ve 2 çocuk babası olan Asım Şahinoğlu, iyi derecede İngilizce ve Rusça biliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.