Dedeman Loyal Club yenilendi

Dedeman Hotels & Resorts International, Dedeman markasını tercih edenlerin kendilerini özel hissedeceği...

05.11.2008 - 16:52 | MediaCat

Dedeman Hotels & Resorts International, Dedeman markasını tercih edenlerin kendilerini özel hissedeceği Loyal Club’a yeni ayrıcalıklar ekleyerek üyeler açısından kulübü daha çekici kıldı. Dedeman Loyal Card sahipleri, bundan böyle kazandıkları puanlarla tüm Dedeman Otelleri’nde ücretsiz konaklamanın yanısıra, oto kiralama, uçak bileti ve devre tatil üyelikleri gibi ödüllere de sahip olma şansı yakalayacaklar.

Yeni sistem ile, Decar’da yapılan kiralamalardan da puan kazanma imkânı sağlandı. Toplam fatura üzerinden yapılan harcamalardan puan kazanma fırsatının yanısıra, çok farklı ve değişik hediye seçenekleri de kart sahiplerini bekleyen sürprizler arasında yer alıyor.

Yeni sistemde, Dedeman Loyal Card, Dedeman Loyal Plus Card ve Dedeman Loyal Elite Card olmak üzere üç farklı kart tipi oluşturuldu. Yeni Dedeman Loyal Club Card sahipleri, rezervasyon önceliği, resepsiyonda özel check-in, toplam fatura üzerinden puan kazanma
(1 YTL-10 Puan), geç check-out ayrıcalığı ve Decar’da yüzde 10 indirimden yararlanma gibi fırsatlar yakalıyor.

Dedeman Loyal Club dünyasına ayrıcalıklar sunan Dedeman Loyal Plus Card ise, 1 yılda 60.000 puan biriktirerek sahip olunabiliyor. Bir yıl içinde Dedeman Otelleri’nde 16 gece konaklayarak Dedeman Loyal Plus Card’ın ayrıcalıklı dünyasına geçilebiliyor. Dedeman Loyal Club Card’ın bütün avantajlarını sunan Dedeman Loyal Plus Card ile harcanılan her 1 YTL, 12,5 Puan olarak geri dönüyor. Bu kart sahipleri, Decar’dan da yüzde 20 indirim alma hakkı kazanıyor.

Dedeman Loyal Club’ta, maksimum avantaj sağlayan bir diğer yenilik ise Dedeman Loyal Elite Card… Bu özel karta 1 yılda 100.000 puan biriktirerek sahip olunabiliyor. 1 yıl içinde Dedeman Otelleri’nde 24 gece konaklayarak Dedeman Loyal Elite Card’ın avantajlı dünyasına geçmek mümkün. Dedeman Loyal Plus Card’ın bütün ayrıcalıklarını sunan Dedeman Loyal Elite Card ile ayrıca harcanılan her 1 YTL, 15 puan olarak geri dönüyor. Odanın bir üst sınıfa yükseltilmesi ve VIP set-up ayrıcalıkları da Dedeman Elite Card sahipleri için düşünülmüş küçük ayrıntılardan sadece birkaçı. Decar ‘dan yüzde 25 indirim alma hakkına sahip olan Dedeman Loyal Elite üyeleri, sayısız avantaja sahip oluyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.