Dedeman Konya’ya yeni genel müdür

Dedeman Konya Hotel & Convention Center'ın 'Genel Müdürlüğü' görevine 15 Haziran 2009 itibariyle...

17.06.2009 - 15:29 | MediaCat

Dedeman Konya Hotel & Convention Center’ın ‘Genel Müdürlüğü’ görevine 15 Haziran 2009 itibariyle otel bünyesinde Satış ve Pazarlama Müdürü olarak görev yapan Recep Altınok atandı.

1976 yılında Yozgat Boğazlıyan’da doğan Altınok, Mersin Üniversitesinde 5 yıllık Turizm işletmeciliği ve Otelcilik eğitiminin ardından uzun süre Amerika Birleşik Devletleri Colorado eyaletinde bulunan Hyatt Regency Tech Center otelinde görev aldı. İş hayatına ilk olarak 1993 yılında atılan Altınok, 2000 yılından beri çeşitli uluslararası zincirlerde önemli görevlerde bulunduktan sonra, 2006 yılından bu yana Dedeman Konya bünyesinde satış ve pazarlama müdürü olarak görev aldı. Dedeman Sofia, Dedeman Plovdiv ve Dedeman Gaziantep otellerinin otel açılışı ve sistem kurma organizasyonları dahil çeşitli görevlerde bulundu. Altınok, sergilediği yüksek performans ve farkındalık yaratan yöneticilik örnekleriyle 33 yaşında Dedeman Konya’ya Genel Müdür olarak atandı.

Evli ve 1 çocuk babası olan Recep Altınok, çok iyi derecede İngilizce biliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.