David Meerman Scott yarın Digital Age Semineri’nde

Digital Age dergisi tarafından düzenlenen ve ünlü pazarlama stratejisti David Meerman Scott'ın konuşmacı olarak katıldığı Digital Age Semineri...

24.02.2009 - 10:52 | MediaCat

Digital Age dergisi tarafından düzenlenen ve ünlü pazarlama stratejisti David Meerman Scott’ın konuşmacı olarak katıldığı Digital Age Semineri, Türkiye’nin en büyük dijital medya network’ü Medyanet’in sponsorluğunda, 25 Şubat’ta gerçekleştirilecek.

Digital Age dergisi tarafından Medyanet ana sponsorluğunda, 25 Şubat Çarşamba günü yapılacak Digital Age Semineri’nde, pazarlamacıların teknolojiyi ve yeni medyayı kullanarak tüketicilerine doğrudan ulaşmasının doğru yolları, etkili yöntemleri konuşulacak.

Seminerde dünyaca ünlü pazarlama stratejisti, eğitimci David Meerman Scott konuşmacı olarak yer alacak. ‘Cashing in with Content’, ‘Eyeball Wars’ adlı kitapların yanısıra en çok satanlar listelerinde uzun süre yer alan ve tüm dünyada 20’den fazla dile çevrilen ‘The News Rules of Marketing and PR’ kitabının da yazarı olan David Meerman Scott’ın bugüne kadar yayımlanmış 100’den fazla makalesi bulunuyor.

Pazarlama ve iletişimin yeni kurallarının katılımcılarla paylaşılacağı seminerde bloglar, viral pazarlama, podcasting, video, arama motoru gibi yeni araçlar kullanılarak dijital pazarlamanın gücünün nasıl artırılabileceği de anlatılacak.

Web pazarlamanın neden farklı olduğunun ele alınacağı Digital Age Semineri, ‘İnternetten önce Pazarlama’, ‘Alıcı Davranışları ve Alıcınıza Doğrudan Ulaşmak’, ‘Ne Yayınlarsan Sen O’sun’, ‘Pazarlama Stratejisi Geliştirmek: Alıcılarınıza doğrudan ulaşmanın tutarlı stratejisini nasıl oluşturacaksınız?’ başlıklı dört bölümden oluşacak.

Üst düzey pazarlama yöneticilerine, ürün ve marka müdürlerine, pazarlama yöneticileri ve sorumlularına, pazarlama iletişimi uzmanlarına, reklam ajanslarının yaratıcı ekiplerine, PR profesyonellerine, stratejik planlamacılara ve medya planlama uzmanlarına en üst düzeyde fayda sağlayacak olan Digital Age Semineri’nde, tüketicileri reklamlara boğmak yerine, onlarla doğrudan konuşabilen, hedefe yönelik mesajlar verebilmenin incelikleri ve yöntemleri aktarılacak. Adım adım online pazarlama stratejisi kurarak alıcılara doğrudan ulaşacak taktiksel, hareketli bir plan oluşturmanın yollarını öğretecek olan seminer, Hyatt Regency’de gerçekleşecek.

David Meerman Scott kimdir?

Yetkin bir pazarlama stratejisti, girişimci, konuşmacı ve eğitimci olan David Meerman Scott bestseller olmuş, 20’den fazla dile çevrilmiş ‘The New Rules of Marketing and PR’ kitabının yazarıdır. Geliştirdiği ‘The thought leadership’ programları sayısız ödül kazanmış ve dünyada bir milyar dolar değerinde ürün ve hizmetin satılmasını sağlamıştır.

Digital Age Seminer:

Tarih: 25 Şubat 2008

Yer : Hyatt Regency – Balo Salonu

Saat: 09:30

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.