DARTY’nin tüm ürünleri bir ‘tık’la kapınızda

Avrupa’da dokuz ülkede faaliyet gösteren İngiliz Kesa Electricals plc grubunun beyaz eşya ve elektronik alanındaki en önemli markası DARTY,

27.11.2007 - 14:24 | MediaCat

Avrupa’da dokuz ülkede faaliyet gösteren İngiliz Kesa Electricals plc grubunun beyaz eşya ve elektronik alanındaki en önemli markası DARTY, Ekim 2007’den itibaren internet üzerinden satışlarına başladı. Türkiye’nin her yerinden bir “TIK”la www.darty.com.tr adresiyle, DARTY’nin geniş ürün yelpazesine ve kaliteli hizmetine ulaşılabiliyor.

Türkiye’de perakende sektörüne farklılıklar getiren, Güven Sözleşmesi ile müşteri haklarının her zaman yanında olan DARTY, 5 binden fazla ürünü ile mağazalardan sonra internet sitesinde de müşterilerini ürünün en iyisi, fiyatın en iyisi ve hizmetin en iyisiyle buluşturuyor.

DARTY’nin Türkiye’de Mecidiyeköy Profilo, Kale Alışveriş Merkezi, Yenibosna Koçtaş, İstinye Park ve Beyoğlu Markiz Pasajı olmak üzere toplam 5 mağazası bulunuyor.

Kesa Electricals plc : www.kesaelectricals.co.uk
Darty : : www.darty.fr

Darty Türkiye : www.darty.com.tr

BİLGİ İÇİN:

STAGE İletişim Danışmanlığı / 0212 – 278 11 13 / stage@stagepr.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.