Daily Mail M&C Saatchi ile anlaştı

The Daily Mail Gazetesi, 80’lerin başında çalışmaya başladığı yaratıcı yönetmen Brain Watson ile 25 yıllık ilişkisini sona erdirip...

10.10.2009 - 00:00 | MediaCat

The Daily Mail Gazetesi, 80’lerin başında çalışmaya başladığı yaratıcı yönetmen Brain Watson ile 25 yıllık ilişkisini sona erdirip 35 milyon sterlinlik reklam işlerini The Low Firm’den ayırarak, M&C Saatchi Reklam Ajansı ile anlaştı.

Gazeteninreklâmişlerinin M&C Saatchi’ye devredilmesi ile 35 milyon sterlinlik reklam giderlerinin oluşturacağı genelpazarlama harcamalarının, 50 milyona çıkarılması planlanıyor.

Gazetenin yenireklamkampanyası yeni yılda duyurulacak ve televizyon, basın, outdoor ile online kanalları kapsayacak. Gazetenin içerik aralığını vurgulayan reklâmlarla, daha geniş okur kitlesine ulaşılmaya çalışılacak.

The Daily Mail on Sunday içinreklamlarhazırlamayadevamedecek olan Bartle Bogle Hegarty ise buanlaşmadan etkilenmeyecek.

The Daily Mail’in, markayı ileri taşıyacak müşteri merkezli pazarlama planı geliştirdiğini söyleyen, gazetenin bağlı olduğu yayın kuruluşu AssociatedNewspaper’ın pazarlama direktörü Roland Agambar, gazetenin bu yeni pazarlama anlayışını destekleyecek, bilgi ve donanıma sahip oldukları için M&C ile anlaştıklarını açıkladı.

Kaynak: medyaloji.net

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.