Daha iyi bir dünya için

Hyundai, 2045'e kadar karbon nötr olma vaadini yeni reklam filmiyle duyuruyor.

25.10.2021 - 15:56 | Simge Şenses

Hyundai, gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakma konusunda üzerine düşen sorumluluğun farkında olduğunu yeni reklam filmiyle vurguluyor. Finalini markanın 2045 yılına kadar karbon nötr bir marka haline gelme vaadiyle yapan film, Jung von Matt Neckar imzası taşıyor.

Hyundai’nin hedeflerine ulaşmak için izleyeceği strateji, elektrikli mobilite, hidrojen teknolojisi ve sürdürülebilir üretim planlarını kapsıyor.

Marka, kampanyaya dair bir blog paylaşımında, “Kampanyamızla gelecek nesli dünyaya getirecek tüm anne adaylarına bir ses vermek istedik. Filmdeki duygusal hikâye anlatımıyla tüm dünyada ebeveynleri kutluyor ve onların geleceğe yönelik beklentilerini dile getirmelerine izin veriyoruz. Ayrıca, bu konuda sesini çıkaramayan hayvanlar aleminden anneleri de kutluyoruz. Hyundai, onların tüm seslerini dinliyor ve güçlendiriyor” ifadelerini kullanıyor.

KÜNYE

  • Reklamveren: Hyundai
  • Reklam Ajansı: Jung von Matt Neckar
Kaynak: The Stable

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.