Dijital Topuklar için geri sayım başladı

Bu yıl 1 Kasım tarihinde hibrit düzenlenecek etkinliğin teması #sahipçık.

25.10.2021 - 15:43 | MediaCat

Dijital Topuklar için geri sayım başladı

Kadınların dijital alanda daha da güçlenmeleri ve deneyimlerini birbirleriyle paylaşmaları amacıyla her yıl 1 Kasım’da düzenlenen Dijital Topuklar bu yıl katılımcılarla yine 1 Kasım tarihinde buluşmaya hazırlanıyor.

Altıncısı #sahipçık temasıyla Süleyman Seba Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan Dijital Topuklar çevrimiçi de izlenebilecek. Dijital Topuklar’ın bu yılki konuşmacıları arasında Oyuncu Ceyda Düvenci, Müzisyen ve Söz Yazarı Kalben, Akademisyen ve Yazar Prof. Dr. Fatmagül Berktay, Sanatçı Nuri Harun Ateş, Sosyal Medya İçerik Üreticisi Zeynep Gönenli, Çizer Aslı Alpar, Gazeteci Yazar Ayşen Şahin, Yazar Berrin Sönmez, Eğitim Reformu Girişimi’nden Burcu Meltem Arık, Öğretmen Gökhan Atik, Avukat Tuğba Tüfek Türkan ve Mekanda Adalet Derneği Temsilcileri yer alacak.

#sahipçık teması altında beden, hikâye, eğitim, haklar, hayaller, siyaset ve içerik gibi konuların ele alınacağı Dijital Topuklar’ın bilet gelirlerinin bir bölümü, her konuşmacı adına, onların seçeceği bir sivil toplum kuruluşuyla paylaşılacak.

Dijital Topuklar 2021 hakkında detaylı bilgiye zirve2021.dijitaltopuklar.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.