Cumhuriyet’ten spor atağı

Cumhuriyet gazetesi www.cumhuriyetspor.com.tr adlı haber sitesi ile yeni sezonda sporda yepyeni...

20.09.2010 - 00:00 | MediaCat

Cumhuriyet gazetesi www.cumhuriyetspor.com.tr adlı haber sitesi ile yeni sezonda sporda yepyeni bir sayfa açmaya hazırlanıyor. 

İşte Cumhuriyet’in yeni site duyurusu:
Cumhuriyet gazetesi; yarından itibaren yayın hayatına başlayacak www.cumhuriyetspor.com.tr adlı spor haber portalını, gazetedeki spor sayfalarının dışında yeni bir anlayışıyla hazırladı.
Spor portalı ile internet dünyasındaki yerini alacak olan Cumhuriyet, spor portalı ile bu konuda da diğer ulusal gazetelerden farklı olarak bir ilki gerçekleştirmenin haklı heyecanını yaşıyor.
Basılı yayıncılık alanında olduğu gibi bundan böyle internet alanında da çok geniş bir hedef kitleye, sporun tüm branşları ile ilgili haber, röportaj, demeç, tahmin vb. birçok konuda bilgi verebileceği bir portal oluşturdu.

Cumhuriyet gazetesi; spor müdürü Arif Kızılyalın’ın yayın yönetmenliğini üstlendiği www.cumhuriyetspor.com.tr ile gazete geleneğini günümüz spor kültürüyle harmanlıyor.
Sade ve şık tasarımı ile internet kullanıcılarının kolaylıkla istediği bilgiye erişebileceği portalda; sporun parlayan yüzü, branşlarda neler oluyor, özel haber, inceleme, en hızlı, en çarpıcı, en güncel gelişmeler, seçkin ve uzman yazarlar, günün tartışması, günün fotoğrafı, kahve molası, toplu sonuçlar, lig fikstürü, tüm takımlardan son dakika haberler, sporda bugün, Cumhuriyetçi İddaa, söyleşi, çizgi yorum, tarihten yaprak, spor magazin, okuyucu yorumları, fotoğraf galerisi, video galerisi gibi sayısız konu başlıkları ile taraftar, sporcu, spor yöneticileri, kulüpler, federasyonlar, medya; kısacası sporla ilgili herkesi tek bir çatı altında buluşturuyor.

Böylelikle Cumhuriyet gazetesi; www.cumhuriyetspor.com.tr; adlı haber portalı ile geniş bir hedef kitleye hitap ederek, dünyada ekonomi ve sağlıktan sonra 3. sırayı zorlayan spor sektöründe yeni bir soluk olacak. Sportif başarının yanı sıra endüstriyel spor ile reklam sektöründe de yeni bir çığır açmayı hedefleyen haber portalının asıl misyonu ise ülke gençliğine spor kültürü ve bilinci aşılamak.

Yayın hayatına başladığı günden itibaren www.cumhuriyetspor.com.tr ; 7 den 70 e tüm sporseverin gözü kulağı olacak, spor adına aranan her şey bu sitede yer alacak.

Sporda Fair Play ruhundan ayrılmayan Cumhuriyet gazetesi; “İşte spor, işte Cumhuriyetspor”…sloganıyla, izleyicilerine kesintisiz bilgi aktaracak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.