Cristiano Ronaldo dijital ajans satın aldı

Portekizli yıldız yeni bir marka yaratmanın peşinde.

27.07.2017 - 18:07 | Sencer Uçar

Cristiano Ronaldo dijital ajans satın aldı

Dünyanın en çok kazanan futbolcusu Cristiano Ronaldo, Portekiz’in en büyük dijital ajanslarından biri olan Thing Pink’in çoğunluk hisselerini satın aldı. Ronaldo’nun amacı ise yeni bir teknoloji markası ve yeni teknoloji ürünleri yaratmak.

Luis Parafita tarafından yönetilen ajans, İber Yarımadası’nda yüksek profilli işlere imza atıyor. Thing Pink, kendisini daha önce ” Dijital deneyimleri ve ekosistemi dönüştürmek için çalışan düşünürler, stratejistler, tasarımcılar, mühendisler, prodüktörler ve bilgisayar tutkunlarından oluşan multidisipliner bir çalışma ekibi” olarak tanımlıyor.

Ronaldo ile birlikte Thing Pink markasının yerini 7EGEND alacak. 7EGEND, Think Pink’in bir anlamda devamı olacak; fakat kendi teknoloji ürünlerinin üretimine odaklanılacak.

Thing Pink daha önceleri Madeira Adası’ndaki CR7 Müzesi’nin dijital sistemini kurmuştu. Aynı zamanda McDonald’s, FNAC ve Porto Futbol Kulübü için de akıllı telefon uygulamaları geliştirmişti.

Kaynak: Techcrunch

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.