Converse Connectivity kampanyası başladı

Tarihiyle haklı bir gurura sahip Converse, 1908’den beri süregelen, bir yüzyıllık yolculuğunu...

30.06.2008 - 17:07 | MediaCat

Tarihiyle haklı bir gurura sahip Converse, 1908’den beri süregelen, bir yüzyıllık yolculuğunu “Connectivity” kampanyasıyla kutluyor. Yazılı, görsel ve dijital ortamda yıl sonuna kadar devam edecek kampanyanın Türkiye’deki yüzü alternatif rock müzik grubu Athena!

Özgür ruhu temsil eden Converse yıldızı, Asya’dan Amerika’ya kadar tüm dünyaya 100 yıldır enerjisini yayıyor. Geçmişten günümüze olan bağı sembolize eden Connectivity kampanyası için müzik, sanat, spor ve moda dünyasından kitleleri peşinden sürükleyen efsanevi ikonlar seçildi.

75’ten fazla ülkede aynı anda başlayan kampanyanın Türkiye’deki yüzü Athena olurken; karizmatik duruşu ve oynadığı sahneleriyle gençliğin ikonu olan James Dean; gerçek bir rock & roll ikonu olan Sid Vicious; ünlü romanı Fear and Loathing in Las Vegas ile Gonzo gazeteciliğin öncüsü Hunter S. Thompson; ünlü basketbol oyuncusu Dwyane Wade; dünya çapında 60 milyon plak satan 90’ların ve 2000’lerin en popüler rock gruplarından Green Day’in gitaristi Billie Joe Armstrong; Grammy ödüllü artist ve aktör Common; stilini hip hop, elektro, funk ve reggae’den ilham alan şarkıcı, söz yazarı ve görsel artist M.I.A gibi müzik, güzel sanatlar, spor ve modanın önde gelen isimleri uluslararası kampanyada yerini alıyor.

Amerikalı ünlü sanatçılar Julian Casablancas, Santogold ve Pharell Williams, “Connectivity” kampanyasına özel hazırladıkları “My Drive Thru” isimli single ile enerjilerini kampanyaya yansıtıyorlar. Connectivity kapsamında hazırlanan single’ı ücretsiz olarak indirmek isteyenler www.converse.com.tr’yi ziyaret edebilirler.

Tasarım ve rahatlığı bir arada sunan Converse, şehir yaşamından vazgeçemeyen, modayı takip eden, her türlü yeni akıma açık, kendi çizgisini oluşturan ve bunu kıyafetlerine de yansıtarak beğeni toplayanların ikonu sayılıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.